Аксесуари для отопластики

Пластична операція, що проводиться на вушних раковинах, дозволяє усунути капловухість, скорегувати розміри і обриси вух, прибрати різні дефекти. Можна надати вушних раковин, мочок абсолютно гармонійну форму без будь-яких видимих слідів втручання. Розріз виконується на задній стороні вушної раковини і ховається після загоєння в природному борозні з м'яких тканин.

  • Вы можете выбрать и заказать материалы отопластика для изготовления ушных слепков, отопластика для производства слуховых аппаратов, различная отопластика, индивидуальных ушных вкладышей отопластика, берушей отопластика по самой выгодной и доступной цене.

Людська вушна раковина перестає рости до віку 8 років. До цього моменту робити висновки про наявність капловухості і тим більше проводити операцію не можна і недоцільно. Починаючи з восьми років, проводити корекцію зони вух можна в будь-якому віці.

Якщо потрібно змінити форму хряща, то хірург робить невеликий розріз позаду вушної раковини. Коли тканини встановлюються в правильне положення, вони фіксуються внутрішніми швами. Потім накладаються зовнішні косметичні шви, які згодом будуть непомітні.

Після операції по усуненню капловухості пацієнтові накладається захисна пов'язка, після чого можна вирушати додому. Пов'язку потрібно носити 3-5 днів постійно, періодично змінюючи її, а потім ще протягом місяця надягати її тільки на час сну. Уже через 3-5 днів більшість пацієнтів повертається до звичного для них способу життя.

У деяких випадках максимального результату можна досягти, пройшовши після операції ряд додаткових естетичних процедур. Вони призначаються лікарем, всі деталі узгоджуються з пацієнтом зазвичай ще на передопераційному етапі.

До тих пір, поки не знято шов, не можна мочити зону хірургічного впливу. На період відновлення рекомендується обмежити фізичні навантаження.

Протягом 1-2 тижнів можливий набряк і невеликий больовий синдром. Ці прояви минають самостійно. Лікар може призначити вам знеболюючий препарат.

можливості оттопластікі

Хірургічне втручання цього типу буває двох основних видів:

Естетичне, коли операція проводиться з метою додання красивого зовнішнього вигляду.

Реконструктивне - виконується, щоб відновити вушну раковину або її відсутні ділянки.

В результаті вдається:

усунути капловухість

Скорегувати форму вушних раковин

Зробити вушні раковини менше

Змінити форму мочки вуха, зменшити її

Зашити порвану мочку вуха і великі отвори від «тунелів»

Якщо мочка відсутня - створити її

При відсутності частин або всієї вушної раковини - змоделювати її

Трансформатори напруги

Багетні рами з пластика

Неполадки в холодильнике

Висячі кроквяні системи

Копії кредитних карт