Лазерна епіляція

З появою професійного лазерного обладнання сучасна косметологія зробила вперед кілька значних кроків у сфері усунення естетичних недоліків на обличчі й тілі. Сьогодні лазерні процедури омолодження дозволяють ефективно замінити деякі комплексні операції пластичної хірургії, усунути перші ознаки старіння на самих ранніх етапах їх прояви. Крім того, лазер дозволив ефективно боротися з новоутвореннями різної етіології, включаючи злоякісні пухлини (такі, як базаліома), видаляти татуювання, коригувати рубці, лікувати вугрову хворобу і т.д.

Вы можете воспользоваться услугой лазерная эпиляция в киеве несколькими аппаратами, безболезненно, в атмосфере комфорта, стерильности, чистоты и уюта по самой выгодной и доступной цене.

Серед більшості відомих косметологічних процедур, що проводяться на професійному лазерному обладнанні, найбільшу популярність придбала так звана лазерна епіляція. Швидке і ефективне видалення небажаного волосся з обличчя і тіла протягом століть залишалося пріоритетним для багатьох жінок, і новий метод боротьби з небажаною рослинністю швидко придбав постійних клієнтів. Сьогодні для проведення лазерної епіляції розроблено безліч спеціалізованих апаратів, в основі яких лежать лазери з різною довжиною хвилі.

Типи лазерів:

олександритовий;

Рубіновий;

доданий;

Неодимовий.

Епіляція різними типами лазерів

Двома головними параметрами всіх лазерів є їх потужність і довжина хвилі. Саме певна довжина хвилі робить лазер чутливим до пігменту шкіри (меланину), вбирного теплове випромінювання. Поєднання оптимальної потужності і довжини світлової хвилі дозволяють ефективно проводити такі процедури, як видалення татуювань або епіляція.

Типи лазерів для епіляції волосНачать описову характеристику медичних лазерів слід з рубінового лазера. Рубіновий лазер був першим представлений сучасного наукового світу в 1960 році і з тих пір не втратив своєї ефективності. Працюючи на рубіновому стрижні з окису алюмінію з домішками невеликої кількості хрому, рубіновий лазер має довжину хвилі 694,3 нм і є ефективним інструментом для видалення татуювань, пігментних плям і епіляції.

Однак головна особливість даного лазера полягає в тому, що у випадку з видаленням волосся, він застосовний виключно темним волоссям і виключно світлої шкіри, так як за рахунок відносно короткої довжини світлової хвилі, лазерний промінь активно поглинається меланіном. При використанні даного лазера на темній шкірі, меланін на ділянках лазерної дії зруйнується, залишивши після себе на шкірі світла пляма.

Подібна обмеженість рубінового лазера привела до необхідності інтенсивного пошуку альтернативи. Альтернативою став потужний олександритовий лазер - лазер на Олександрію з легуванням хромом. Детальніше про лазері читайте в статті "Олександритовий лазер: променистий захисник здоров'я шкіри". Довжина світлової хвилі у такого лазера налаштовується в залежності від процедури і кольору пігменту і має діапазон від 700 до 820 нм. Про те як впливає лазер на волосся різних кольорів читайте в нашій статті "Колір волосся або що зробило лазерну епіляцію можливої".

Можливість ручної настройки довжини світлової хвилі зробили даний тип лазера досить ефективним як при видаленні небажаної рослинності на тілі, так і при лікуванні і корекції різних естетичних недоліків. Олександритовий лазер дозволяє проводити епіляцію темного волосся з темної шкіри.

Види вентиляції

Виды черепицы

Номера для отдыха