Гідромасажні душові кабіни

Якщо купити душову кабіну замість традиційної ванни, то можна звільнити місце під інші необхідні речі: пральну машину, столик для макіяжу, шафа для миючих засобів. Але хтось вибирає цей спосіб гігієни просто тому, що він швидкий і зручний. А ще душові кабіни встановлюються в другому санвузлі (якщо в будинку кілька ванних), щоб була альтернатива: розслаблююча ванна або підбадьорливий душ.

Вы можете ознакомиться с каталогом продукции, изучить цены, посмотреть фотографии с подробным описанием на http://adem.kiev.ua/price.html и заказать понравившиеся товары по самой низкой и выгодной цене.

У нас ви зможете вибрати і купити душову кабіну і іншу сантехніку, максимально задовольняє вашим потребам. У нашому магазині ви можете купити душові кабіни різного функціоналу і різноманітного дизайну, і підібрати модель по своїх коштів - у нас представлений широкий вибір як дешевих душових кабін економ-класу, так і моделей преміум-класу.

Залежно від ваших потреб ви можете вибрати просту душову кабінку (без гідромасажу) або моделі з додатковими функціями: гідромасажні душові кабіни і кабіни з гідромасажем і парою. Для невеликих приміщень підійдуть моделі душових кабін 80х80 см і душові кабіни 90х90 см. У приміщеннях більшої площі можна встановити душові кабіни 120х80 см і більше. Особливою популярністю користуються душові кабіни з глибоким піддоном, які поєднують в собі всі переваги душової кабіни і ванни.

У нас представлені душові кабіни популярних виробників.

Також в магазині можна купити душові куточки, душові піддони і іншу небхідно техніку.Еще зовсім недавно - 10-20 років тому - душові кабіни встановлювалися переважно в санвузлах громадських закладів: лікарень, готелів, спортивних залах і т.д. А власні квартири і будинки господарі воліли обладнати виключно ваннами. Сьогодні ж душова кабіна вважається зручним і функціональним приладом, здатним стати майже повноцінною заміною ванни.

Великий вибір душових кабін дозволяє підібрати агрегат для будь-якої ванної кімнати і під будь-які потреби. У магазинах сантехніки представлені душові кабіни квадратні й круглі, з глибоким і з дрібним піддоном, суміщені з ванною і з сауною. Одна з найбільш популярних моделей - душова кабіна без даху.

Душова кабіна, оснащена лише піддоном і перегородками, називається відкритою. Така модифікація вважається бюджетною і тому доступна великій кількості покупців.

Сучасні слухові апарати

Утеплити Дах Зсередини

Переваги дитячих забав

Керамическая Черепица