Асоціація «Турецький капітал»

АТК бере на себе функції з підготовки і управління інфраструктурою для вільного бізнесу, створення платформ для доступу до прозорої і достовірної інформації про ринок і поточних цінах, проведення надійних маркетингових досліджень ринків, а також щодо дотримання етичних правил ведення бізнесу.

Крупный инвестор Республики Беларусь Седат Игдеджи реализует лучшие экономические и финансовые проекты на самых выгодных и лучших условиях.

Асоціація «Турецький капітал» (АТК) є торгово-промисловим об'єднанням з представництвами в Мінську (РБ) і Анталії (Туреччина), в яке входять члени з Білорусі та Туреччини. Це активна і ефективна організація, що надає підтримку розвитку білорусько-турецьких торгових відносин. АТК бере на себе функції з підготовки і управління інфраструктурою для вільного бізнесу, створення платформ для доступу до прозорої і достовірної інформації про ринок і поточних цінах, проведення надійних маркетингових досліджень ринків, а також щодо дотримання етичних правил ведення бізнесу. У наші цілі входять роботи по організації взаємовигідного співробітництва між нашими членами, проведення ознайомчих турів, семінарів, симпозіумів і зустрічей.

Новини Білорусі. Про це стало відомо на святковому відкритті днів культури Турецької Республіки в Республіці Білорусь, повідомили в програмі Новини «24 години» на СТВ. Кращі майстри пісні, танцю та музичного мистецтва Середньої Азії виступили на сцені Белгосфілармоніі. В рамках візиту східних гостей пройде у відповідь концерт білоруських виконавців в Молодечно.

Завдяки своєму географічному розташуванню, Республіка Білорусь є транзитною країною, що зв'язує західну Європу зі Східною, і саме ця обставина є однією зі складових поповнення республіканського бюджету, як у вигляді стягування плати за користування перевізниками платними дорогами, так і за послуги митного сервісу.

Однією із значущих митних послуг є організація спланованого пропуску через державний кордон транзитного та іншого транспорту, тобто послуга електронної черги, що дозволяє перевізнику завчасно забронювати місце для митного оформлення на кордоні.

Эротический массаж

Тенденція банків з турецьким капіталом

Как делать эротический массаж

Ассоциация «Турецкий капитал»