​Візок-причіп до мотоблока

Візок-причіп до мотоблока призначається для перевезення різних будівельних, сільськогосподарських та інших вантажів. Конструкція може використовуватися в садах, городах, присадибних господарствах, теплицях і так далі. Нею можна користуватися на магістралях і дорогах з активним рухом транспорту. Важливо пам'ятати, що причіп - це не самостійне транспортний засіб.

Вы можете выбрать и купить адаптер для мотоблока высокого качества, надежный и функциональный от лучших производителей по самой выгодной и доступной цене.

Використання причепів

Такі пристосування можна експлуатувати незалежно від пори року в різних грунтах в будь-яку погоду, навіть в мінус тридцять градусів. Найбільша швидкість пересування не перевищує десятка кілометрів на годину. За допомогою причепа моторний блок здатний перетворитися в мінітрактор.

Дуже зручно експлуатувати причіп в якості збору і переміщення врожаю до місця його зберігання, в зв'язку з тим що конструкція відрізняється хорошою місткістю. У процесі будівельних робіт візок для моторного блоку є прекрасним помічником, тому що дає можливість швидко і акуратно розвозити матеріали.

При виборі потрібно враховувати деякі важливі критерії. Для початку слід визначитися з перевезеної масою, причому в сухому стані. Чим вона більше, тим потужнішим має бути мотоблок. Не менш важливим є те, наскільки міцні рама і товстий лист зі сталі. Якщо рама отлічаетсянадежностью, то візок не деформується при використанні. Ще один критерій - розміри. Великі причепи дозволяють перемещатьнемелкіе вантажі, але для подібних візків не завжди легко знайти місце, де вони будуть зберігатися. Варто подивитися на похилий кут, розвантажувальний напрямок. Розвантаження може бути задній, бічний. Завдяки розкривається бортикам процеси розвантаження і навантаження значно полегшуються. Звичайно, причіп повинен бути сумісний з конкретним моторним блоком. І не забувайте, що треба вибирати якісні візки від перевіреного виробника.

Візок самосвальная причіп до мотоблока.

Розмір упаковок для перенесення і упаковки мотоблока робить транспортування візка до місця призначення зручною - вони досить легко помістяться для перевезення в автомобіль. Під час зберігання в несезонний час не займуть багато місця.

Утеплитель для Потолка

Металопрофіль Покрівельний

Гибкая Черепица Укладка

Выбор брачного агенства

Тележка-прицеп к мотоблоку