Сучасні види тканин

Я заздрю тим дівчатам, у яких добре виходить шити собі одяг. Але заздрю по доброму, і в душі мрію теж навчитися. У школі у нас були уроки праці, коли ми шили халати і спідниці, але у мене дуже погано виходило. Я була непосидючість, не могла довго сидіти і старанно щось шити. Зараз я приблизно така ж =) Поки в моєму щільному життєвому графіку не вистачає часу на шиття, але я не кидаю цю мрію! І поки немає можливості піти на курси крою та шиття, я вирішила хоча б розібратися які види тканин бувають, чим вони відрізняються, для чого найкраще підходять. І вирішила поділитися новими знаннями з Вами. Адже насправді дуже цікаво - з чого зроблена наша одяг?

  • Вы можете купить ткани джинс, костюмные ткани, хлопок, лен, трикотаж, лиоцелл, трикотажные, подкладочные, а также многие другие виды по самым выгодным и низким ценам

Але підсумкові показники і остаточний зовнішній вигляд тієї чи іншої тканини залежить не тільки від того, яка сировина було використано при її виготовленні. Багато в чому особливі властивості тканини визначає тип ткацького переплетення. Але на цьому детально зупинятися не буду. Краще перейду безпосередньо до опису різних видів тканин.

Ажур - це різновид тканини з наскрізним орнаментом. Вона може бути виготовлена з різних видів пряжі (шовкова, бавовняна, вовняна), вручну або на верстаті. Найбільш популярним ажур був в першій половині 19 століття.

Сьогодні ажур дуже активно використовується при виготовленні весільних суконь.

Так само це можуть бути якісь невеликі деталі одягу

Та й в цілому, на сьогоднішній день ажурні тканини не втратили свій актуальності. Їх можна дуже часто зустріти в якості обробки.

Альпака - цей різновид тканини виготовляють з вовни однойменних тварин, що живуть в Перу і Болівії. Їх шерсть дуже цінна, а самі альпаки шалено милі тварини.

Тканина з цієї вовни виходить дуже легкою, м'якою і тонкою, і має невеликий природний блиск.

З 100% альпаки або з суміші її з іншими видами вовни або синтетичними волокнами, виготовляють теплий одяг, верхній одяг, шерсть, з якої виходять прекрасні вазянние вироби.

А так же роблять прекрасні м'які пледи.

Ангора (ангорська шерсть) - цю тканину роблять із вовни ангорських кроликів і кіз, яких дбайливо розводять на фермах в Європі, Японії та ін. Країнах.

Ця шерсть дуже дуже м'яка, ніжна і шовковиста. Часто її використовують при виготовленні дитячого одягу, а так само різних в'язаних виробів. Її природний колір білий, хоча її часто фарбують.

На сьогодні це все. Сподіваюся Вам було цікаво, і Ви дізналися для себе щось нове)) Далі буде ще цікавіше!

Всім дякую за увагу!

Cпортивное питание

Читання для дитини

Сучасні LED світильники

Оренда житла

​Кухонні витяжки