Радіатор в підлозі

Новий товар в сімействі радіаторів, а саме в середині конвектори для опалення. Конвектор опалення - це страіваемий радіатор в підлогу. Ще його можна назвати в середині підлоги батарея опалення. Єдина видима частина конвектора це декоративна решітка. Решітка може бути виконана в різних стандартних матеріалах. Внутрипідложні конвектори можуть бути як основними так і допоміжними джерелами опалення. Конвектори з вентилятором виконують функцію клімат-контролю в кімнаті.

Вы можете выбрать и заказать внутрипольный конвектор ценасамая демократичная и доступная, мы предлагаем лучшие радиаторы для помещений, в которых невозможна установка классических радиаторов.

На сьогоднішній день все більше і більше забудовників роблять новобудови з "французькими вікнами" (вікно до підлоги). Але на жаль ставлять біля вікна, а іноді ще гірше перед ним звичайні радіатори, що перетворює суцільне скління в нісенітницю і погіршує, як інтер'єр так і екстер'єр приміщення. Для цього і були створені в середині конвектори, які виконують свою технічну функцію по опаленню на всі 100% а також дизайнерську, що дозволяє не захаращувати красивий вид з вікна. В першу чергу в середині конвектори опалення знімають з великого вікна конденсат, який взимку просто неминучий для великого скління. Такі конвектори називаються з природною конвекцією. Що це таке? Повітря в кімнаті біля вікна остигає і ставати важче і поступово опускається вниз, тобто на дно ванни конвектора. Гарячий теплообмінник, який знаходитися в конвекторі нагріває це повітря і він піднімається вгору. Так відбувається постійне обертання повітря, через теплообмінник, що і називається природною конвекцією.

Насправді внутрипідложні конвектор - задоволення не з дешевих. Коштують конвектори в порівнянні зі стандартним опаленням в 3-5 разів більше. Тому не всі наважуються на такі витрати. Але якщо ви прийняли рішення на користь дорогого і красивого опалення, то звичайно вам потрібно розібратися що й до чого? І який конвектор ставити, і як його підбирати, у якого виробника якість краще і т.д. Ще так, як конвектори чимало коштують - це найчастіше замовна позиція і доводиться чекати від 2 до 5 тижнів, але компанія частково виправила цю ситуацію. Більшу частину різновидів конвекторів як з вентилятором так і без ми підтримуємо на складі. У таблиці нижче ми постараємося по максимуму привести в порівняння всіх виробників які представлені у нас в Україні і описати їх хороші сторони і недоліки.

Из истории дач

Мансарда з Чердака

Виды черепицы