Бальнеологічні курорти
бальнеологічні курорти
Бальнеотерапія заснована на лікуванні мінеральними водами. Користь природних мінеральних вод в тому, що вони, утворюючи в надрах землі, підпадають під вплив самих різних геологічних процесів, завдяки яким збагачуються різними солями і іншими цілющими елементами. Так води можуть бути хлоридні, сульфідні нітратні і гідрокарбонатні. За складом газу води розрізняються на сірководневі, азотні, радонові і вуглекислі. Крім того за хімічним складом води поділяються на залізисті, йодбромние, крем'янисті, миш'яковисті. Мінеральна вода може бути слабкою, середньої і високої мінералізації, різної кислотності і температури.
Вы можете заказать тур в хмельник санаторий уникальный радоновый курорт Украины с санаториями и диагностическими центрами с современным оборудованием по самой выгодной и доступной цене.
Зовнішнє застосування мінеральної води
Зовнішній вплив мінеральної води на організм обумовлено специфічним впливом на організм розчинених в ній солей і газів. Солі дратують рецептори шкіри і надають рефлекторне дію на судини шкіри, сальні і потові залози.
Вуглекислі мінеральні води в вигляді ванн благотворно діють на серце, коронарний кровообіг, допомагають знизити підвищений артеріальний тиск, активізують роботу залоз внутрішньої секреції, сприятливо впливають на стан нервової системи.
Санаторно-курортне лікування
Настає довгоочікувана пора відпусток, а разом з нею і делема: куди поїхати відпочити. Однак рішення лежить на поверхні, особливо якщо у Ваші плани входить зміцнення здоров'я в літній період, це - поїздка в санаторій.
Переваги санаторно-курортного лікування
Основний плюс санаторію - це повноцінний відпочинок і терапія безлічі різних захворювань під наглядом досвідчених фахівців. Більш того, саме після відвідин санаторію Вам буде легко вийти на роботу, так як організм оздоровиться, а імунітет стане значно міцніше. Відпочивши влітку в санаторії, за статистикою менше схильні до сезонних простудних захворювань в холодну пору року.
Санаторії активно використовують лікувальні природні фактори того місця, в якому розташовані. Також там активно застосовуються методи фізіотерапії, голкорефлексотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, плавання в басейні і багато іншого.
Більш того, санаторій - це режим сну і відпочинку, повноцінне харчування, а при необхідності - дієтотерапія і дозовані навантаження. Сучасні санаторії крім лікувальних і профілактичних процедур пропонують масу цікавих розважальних заходів, тобто, нудьгувати в санаторії точно не доведеться.
Кому показано санаторно-курортне лікування
По-перше, всім хто бажає зміцнити своє здоров'я. По-друге, людям мають самі різні захворювання, але в період ремісії, коли не спостерігається загострення захворювання, в цьому випадку такий відпочинок принесе максимальну користь.
Кому протипоказано санаторно-курортне лікування
Як вже було сказано не варто їхати в санаторій в гострій фазі будь-якого захворювання, а також при схильності до кровотеч, при наявності новоутворень, особливо злоякісного характеру. Протипоказано санаторно-курортне лікування вагітним жінкам в 2-ій половині вагітності і при патологічному перебігу вагітності, якщо немає спеціального призначення лікуючого лікаря. Також протипоказанням є інфекційні, венеричні захворювання і психічні розлади.