Який парк вибрати для прогулянки

Отже, ви вирішили відправитися всією сім'єю в парк. Перед вами відразу виникають питання:

- який парк вибрати?

- як урізноманітнити дозвілля дитини і самим добре провести час?

- що необхідно з собою взяти на прогулянку

Головними факторами при виборі певного парку є вік вашої дитини і віддаленість самого парку від будинку.

  • Интересная и незабываемая  пейзажная аллея в киеве место, где каждый оказывается в детском и сказочном царстве для сказочной прогулки в столице.

Діти до року

Рішення відпочити з немовлям вимагає від батьків особливої підготовки. По-перше, вибирайте парк, розташований поблизу від вашого будинку (малюк не винесе переїзд і прогулянку-це важке випробування і для нього і для батьків, особливо беручи до уваги численні московські пробки). По-друге, зручна коляска (а не слінги і кенгуру) забезпечить комфортний відпочинок для дитини та її рідних. По-третє, ретельно продумайте питання харчування малюка і предмети гігієни, одяг. У парку постарайтеся гуляти в більш спокійних місцях, не навантажених різними закладами і людьми, щоб немовля міг спокійно відпочивати. Малюки такого віку, як правило, на чистому повітрі постійно сплять, що дасть можливість молодим батькам насолодитися природою і спілкуванням один з одним. Якщо ви продумали все до дрібниць, то така прогулянка може тривати і цілий день.

Це вік отримання нових навичок і знань. Дитині все цікаво, але його фізичний розвиток не дозволяє довго перебувати в русі, необхідно часто робити перерви. Щоб не затьмарювати відпочинок капризами, підете деяких порад. Такий вiк не передбачає далеких поїздок - вибір парку поблизу від місця проживання. Малюкові періодично необхідно буде відпочивати - подбайте про колясці-тростини (ви не зможете носити його на руках довго, навіть якщо будете змінюватися один з одним - втомитеся самі фізично). Продумайте, чим будете годувати малюка, у що переодягати. Дитина не буде ходити по доріжках і постійно дивитися на навколишній світ - необхідно взяти додаткові предмети (іграшки) для його відпочинку і розвитку. Це прекрасна можливість навчити малюка грати в футбол, кидати м'яч на попадання в ціль, малювати кольоровою крейдою, збирати свій перший гербарій, познайомитися з тваринами (відвідування зоопарку), перші дитячі атракціони, навчання правильній поведінці в громадських місцях. Але не забувайте чергувати активний відпочинок з пасивним - щоб не перевтомлюватися малюкові необхідний сон.

Дошкільнята 4-6 років

Активне пізнання світу. Можливі поїздки на невеликі відстані - парк тільки недалеко будинку. Прогулянки можуть тривати цілий день короткими перепочинками (кожні півгодини) і більш тривалим відпочинком в середині дня (дитина цілком може відпочити, присівши на лавку і поклавши голову вам на коліна). Вибрати відповідний одяг і необхідне харчування. Взяти з собою улюблені письменники і поети дошколенка: м'ячі, розмальовки, настільні ігри, ролики, велосипед тощо. Запропонуйте малюкові під час відпочинку разом малювати карту вашого пересування (чергуєте відпочинок з розвагою). Відвідайте атракціони, зоопарк, влаштуйте невеликий пікнік. І, головне, залучайте дитину до всіх ваших дій, він повинен вчитися робити все сам.

Молодший шкільний вік 6-9 років

Можлива поїздка на невеликі і середні відстані - можете вибрати парки в сусідніх округах. Доведеться добре продумати розваги для дитини, в цьому віці вони дуже непосидючі. Можна розділити улюблене спортивне захоплення дитини: велосипед, ролики, скейт. Щоб відпочинок перетворився на захоплюючу пригоду створіть свій сімейний квест: по головним об'єктам парку (які необхідно буде відвідати) - розгадати фразу або згадати віршик. Але про це подумайте заздалегідь, купивши карту і продумавши пересування по парку і загадки для дитини. Ця гра захопить всю сім'ю на цілий день. Не забудьте про приз для малюка. Якщо ви плануєте відвідати зоопарк, захопіть атлас світу і «поселите» кожна тварина на свій материк. Пограйте в слова: нехай дитина сама придумує назви для всього, що бачить. Займіть кожну хвилину його відпочинку - тоді зможете насолодити прогулянкою і самі.

Як правильно вимити вікна

​Як вибрати готель у Львові

Рынок климатической техники