Як Утеплювати Дах

Де малоповерхові будинки втрачають тепло, або чому ви переплачуєте за опалення?

Тепловтрати через стіни, вікна і двері досягають 37%, через підвал і підлогу - 15%, а через дах - 30%.

Дах майже порівнянна за показником втрати тепла з усіма іншими конструкціями будинку. Саме тому утеплення часто починають саме з неї.

Як утеплити покрівлю та істотно знизити тепловтрати будинку

Дах експлуатується в тяжких умовах. Покрівельне покриття постійно відчуває скачки температур, значні фізичні навантаження під тиском вітру, терпить вплив опадів і сонця. При цьому, воно створює комфорт в будинку, блокує шум з вулиці і зберігає тепло. Але ці функції можливі тільки за умови якісної теплоізоляції.

Існує кілька простих правил, які потрібно дотримуватися, щоб утеплення даху дало максимальний ефект.

  1. Не економте на ізоляційних матеріалах. Довіряйте перевіреному бренду зі світовим ім'ям.
  2. Точно дотримуйтеся технології монтажу.
  3. Найміть для виконання утеплення профільних фахівців.
Зверніть увагу! Навіть неексплуатовані горищні приміщення потрібно утеплювати, інакше в стінах будинку заведеться пліснява та гниль.

Утеплення покрівлі матеріалами ISOVER - комфорт в кожному будинку

Продукти ISOVER забезпечують високий рівень тепла і комфорту в приватних і багатоповерхових будинках. Завдяки легкості і міцності матеріалів, з монтажем впорається одна людина. Додаткові кріплення не потрібні, що збільшує швидкість установки в два рази.

Переваги ізоляційних матеріалів ISOVER

● 100% екологічність. Продукти ISOVER повністю безпечні для здоров'я і навколишнього середовища. У складі лише натуральні компоненти (пісок, сода, вапняк).
● Низька теплопровідність. Це основний показник будь-якого теплоізоляційного матеріалу. Продукти ISOVER здатні забезпечити якісне утеплення даху будинку, особливо нестандартної форми. Вони довше утримують тепле повітря в приміщенні.
● 30-70% економії. Після грамотного монтажу теплоізоляції ISOVER вам знадобиться до 3-х разів менше газу і електрики на опалення будинку (в разі комплексного утеплення).
● Знижений водопоглащение. У 12 разів нижче необхідного значення по ГОСТ. Запобігають потраплянню вологи всередину конструкції даху, продовжуючи термін її служби.
● Шумоподавление. Пригнічують практично всі звуки з вулиці: від шуму машин до стуку граду по даху.
● Зручність перевезення і зберігання. Плити стиснуті в 5 разів, рулони - в 6 разів. Після відкриття упаковки, матеріал набуває початкові розміри і форму.
● Термін служби - 50 років. При правильному монтажі, утеплювач для скатної покрівлі прослужить багато десятиліть.

Теплоізоляція ISOVER - ноу-хау на будівельному ринку

За допомогою енергоефективних продуктів ISOVER можна проектувати і будувати будинки нового покоління. Будинки, які не роблять негативного впливу на навколишнє середовище і дозволяють економити енергоресурси. Такі будівлі позитивно впливають на екологію.

Для ізоляції плоских покрівель ідеально підходять теплоізоляційні матеріали ISOVER:

  • ISOVER OL-P - для монослойной теплоізоляції;
  • ISOVER OL-TOP - верхній шар двошарової теплоізоляції;
  • ISOVER OL-Pe - нижній шар двошарової теплоізоляції.


Утеплення даху мінеральною ватою відбувається в один або два шари.

одношарова система

Ця система застосовується при реконструкції та ремонті старих покрівель. Товщина її шару коливається від 50 до 200 мм (все залежить від типу будівлі і кліматичної зони).

двошарова система

Ця теплоізоляція застосовується в новобудовах. Вона складається з двох шарів теплоізоляції. Товщина нижнього шару - від 50 до 200 мм, верхнього - 30 мм. Надійний утеплювач для даху за ціною доступною кожному Теплоізоляційні плити ISOVER з мінеральної вати володіють високим рівнем теплозахисту.
Вони забезпечують невелику фізичне навантаження на покриття завдяки невеликій питомій вазі. Наявність вентильованих борозенок дозволяє відводити вологу з покрівельного пирога.
Пов'язано це з тим, що теплоізоляційний матеріал виконує функцію подкровельного підстави. На нього безпосередньо укладається гідроізоляційний шар, і саме він сприймає всі експлуатаційні навантаження, що впливають на покрівлю.

Теплоізоляція даху матеріалами ISOVER допоможе заощадити до 30% на опаленні.

Утеплення скатної покрівлі

Утеплення скатної покрівлі можливо трьома різними методами:

  1. Між кроквами - найпростіша схема.
  2. Над кроквами - використовується при недостатній товщині крокв або якщо потрібно збільшити простір мансарди.
  3. Під кроквами - застосовується під час переробки покрівлі або якщо потрібно терміново утеплити конструкцію в зв'язку з погодними умовами.

Вибір способу утеплення залежить від конструкційних особливостей крокв і наявності навичок проведення монтажних робіт.

Де купити утеплювач для даху в Києві?

Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання, пов'язані з продукцією допоможемо з вибором утеплювача для вашого проекту. З усіх питань придбання матеріалів ISOVER ви можете звернутися до наших регіональних менеджерів, які підкажуть найближчого до вас дилера продукції або точку продажів.

Утеплювач на Дах

Чим Утеплювати Дах

Черепица Браас