Як Утеплити Стеля в Квартирі

Як утеплити стелю своїми рукамиПідручники говорять, що відчуття теплового дискомфорту в приміщеннях з'являється при різниці температур внутрішніх поверхонь бічних стін від 6 градусів за Цельсієм, а підлог і стель (перекриттів) і того менше - від 4 градусів.

Кращою і найбільш комфортною вважається різниця не більше 3-х градусів. Що на власному досвіді відомо приватним домовласникам, мешканцям квартир на останніх поверхах багатоквартирних будинків і працівникам верхніх рівнів будівель і споруд виробничого призначення.

Вони добре знають, що саме крізь стелі взимку йде тепло. Вид і призначення приміщень визначають шляхи і способи зменшення тепловтрат і поліпшення теплофізичних властивостей стельових і горищних перекриттів.

Як утеплити стелю своїми рукамиУтеплення стелі в квартирі

Всі знають, що зниження втрат тепла залежить від кількох основних чинників:


  • товщини шару і матеріалу теплової ізоляції;
    ретельності укладання застосовуваного матеріалу;
    ефективності пароізоляції (вологозахисного шару), а для каркасних стін з наповнювачем - від вітрової защіти.Тут важливо, що насичення вологою і її парами знижує теплову ізоляціюутеплітеля: вода, що витісняє повітря з пор, дозволяє в 25 разів швидше випаровуватися тепла. 10% зростання вологості вдвічі знижує тепловий захист.

Одним з кращих і недорогих утеплювачів вважається мінеральна вата - екологічно чистий продукт, вже при товщині від 75 до 90 мм, що надійно захищає від зовнішнього холоду мінус 30 градусів за Цельсієм.

При малій вазі і легкості монтажу в просторі між несучою і підвісний (наприклад, гіпсокартонної) поверхнями, матеріал ідеальний для теплової ізоляції стелі квартири верхнього поверху багатоквартирного будинку.

Його повноцінне утеплення, зважаючи гігроскопічності вати, вимагатиме виконання заходів по гідроізоляції: покрівлі, горищного перекриття, в залежності від конструкції домовик даху.

Пристрій пароізоляції, істотно сокращающейтеплопотері, можливо з будь-якого водонепроникного матеріалу (руберойд, поліетилен, пергамін). Головне правило - вона розміщується з теплою, внутрішньої сторони утеплювача.

Встановлюється з зовнішньої холодної сторони плівкова захист, повинна бути проникною для випаровування вологи, що потрапила в утеплювач. Допоможе спеціальна плівка з водовідштовхувальним шаром: важливо не переплутати сторони при її укладанні.

Монтаж мінеральної вати

Проведення робіт з мінеральною ватою потребують обов'язкових заходів, що виключають потрапляння частинок матеріалу, здатних викликати роздратування і інші алергічні реакції.

Как Утеплить Потолок в Квартире

Як Утеплити Дах Зсередини

Як Утеплити Дах Мансарди

Чим Утеплити Стеля Будинки

Як Утеплити Стеля в Будинку