Як Утеплити Дах Зсередини

Приватний будинок - це не тільки бажана власність, а й часто - купа проблем. Адже надзвичайно важливо забезпечити домочадців належними безпекою і комфортом, а для цього потрібно знати масу нюансів.

1. Шкідники

Деревина будинку, зіпсована термітами.

Дрібні шкідники можуть завдати істотної шкоди дому. Жуки і терміти можуть навіть поставити під загрозу структурну цілісність всієї будівлі, а гризуни часто перегризають проводку, створюючи небезпеку виникнення пожежі. Хоча в продажу є багато товарів проти шкідників, краще відразу вжити заходів для запобігання подібних проблем: потрібно підтримувати чистоту в будинку, зберігати їжу в герметичних контейнерах, закрити всі тріщини і замінити гниють дерев'яні частини стін.

2. Детектори диму

детектори диму

Обов'язково варто потурбуватися безпекою себе і своєї сім'ї, встановивши детектори диму і переконавшись, що вони працюють належним чином. Якщо це можливо, то краще встановити провідні детектори, а не купувати детектори на батарейках.

3. Газони, рослини та дерева

Газон як імідж будинку.

Ці три проблеми в області домоволодіння особливо проблематичні, оскільки вони вимагають постійного догляду і великої кількості часу. Занедбані газони виглядають неохайно, а виноградні лози і в'юнкі рослини можуть пошкодити стіни будинку. Регулярна стрижка може знизити ці ризики.

4. Які Відбуваються змішувачі

Заміна картриджа - справа нескладна.

Дірявий змішувачі постійно дратують звуком капає води, а також призводять до астрономічних рахунків за воду кожен місяць. Але це легко виправити. Більшість кранів мають кілька різних гумових шайб-прокладок, які зношуються з часом. За допомогою декількох простих інструментів ці прокладки можна досить легко замінити, і після цього кран працюватиме як новенький.

5. Діряві труби

Бережіть труби!

Практично кожен стикався з плямами від води на стелі. Хоча це може бути результатом протікає дах, якщо подібне трапляється в підвалі, то виною всьому явно є що протікають труби. Це може відбуватися через накопичення конденсату або несправного з'єднання стиків. Завжди потрібно перевіряти труби і викликати сантехніка в разі виявлення течі.

6. Підвали

Підвал як система комунікацій

Якщо в будинку є підвал, то швидше за все, в ньому проходять повітроводи, водопровід, система електропроводки і т. Д. Завжди потрібно перевіряти ці системи, щоб переконатися, що вони функціонують належним чином.

Чим Утеплити Мансардну Дах

Як Утеплювати Дах Будинку

Чим Утеплити Дах Будинку

Як Утеплити Дах Мансарди

Утеплити Дах Зсередини