Як Утеплити Дах в Приватному Будинку

narugna izolasiaВзагалі, утеплення даху можна виробляти, якщо планується використовувати горищне приміщення під мансарду. Якщо ж горище буде непридатним для проживання, досить утеплити стелю будинку зсередини (тобто горищне перекриття приватного будинку) або підлогу горища. В цьому випадку горище буде добре провітрюватися і в ньому не буде застоюватися вогкість. Дахи бувають скатні та плоскі, і технологія їх утеплення різна.

Утеплення скатного даху

Роботи з утеплення скатної покрівлі вже побудованого житлового будинку проводяться зсередини, з боку горища. Перед початком робіт обов'язково слід провести ревізію стану крокв на предмет наявності вогкості і гнилі. ploska krovlaПідгнивати балки потрібно замінити на нові і обробити антисептиком і протипожежним складом все дерев'яні частини даху.

"Пиріг" утеплення скатного даху (від покрівлі всередину горища) складається з гідробар'єру, утеплювача, пароізоляції і внутрішньої обробки (за бажанням). У цьому "пирозі" обов'язково повинні бути повітряні прошарки між покрівлею і підпокрівельної гідроізоляцією, а також між гідробар'єром і утеплювачем, щоб віддалялася випадково утворилася волога. Якщо утеплення буде зсередини обшивати декоративною обробкою: вагонкою, ДСП і т.п., то необхідно залишити зазор і між пароізоляцією і обшивкою. Природно, що вільно циркулювати в цих порожнинах повітря зможе тільки якщо буде забезпечений вільний приплив і видалення повітря. Для цих цілей необхідно влаштувати два продуху: один в свесе даху, інший в верхній частині покрівлі під коником.

skatni krishiЯк утеплювач для покрівлі можна використовувати пінополістирольні плити «ФОРМПЛАСТ».

Гідроізоляцією може служити шар руберойду або спеціальної плівки, яка не пропустить воду до утеплювача, але виведе образовавшую в ньому вологу.
В якості пароізоляції використовують поліетиленову плівку, руберойд, пергамін, фольговані матеріали (фольгою всередину горища). Але найкраще підійде пароізоляційна мембрана. Вона не пропускає вологу і пар в одну сторону (до утеплювача), але відводить конденсат з нього назовні.

Утеплення плоского даху

Таку покрівлю можна утеплювати як зсередини, так і зовні. Для початку краще провести утеплення зовні, а після проведеної зими зробити висновки: потрібно утеплювати зсередини чи ні. Для утеплення зовні найкраще підійде пінополістирольна плита «ФОРМПЛАСТ». Вона довговічна, пожежобезпечна і має низьку теплопровідність і високу паропроникність.

Газові котли для приватного будинку

Утеплювач Стелі Приватного Будинку

Чим Утеплити Дах Приватного Будинку

Як Утеплити Стелю в Приватному Будинку

Як Утеплити Дах Приватного Будинку