Як Утеплити Дах Мансарди

Як утеплити мансарду1Вибор утеплювача

вибір утеплювача

Чи знаєте ви, як правильно утеплити мансарду? Для вибору найбільш відповідного варіанту утеплення рекомендується перед початком роботи врахувати наступні фактори:

А.

призначення приміщення

Читайте наш буклет "Як утеплити нежитловий горище"
утеплення мансардиБ. Вибір утеплювача відповідно до клітматом
Кожен утеплювач має певний коефіцієнт теплопередачі в залежності від складу і щільності. Зверніться до наших продавцям-консультантам, щоб дізнатися, які нормативи для вашого регіону.

В. Вибір утеплювача відповідно до типу крокв
Вибір ізоляційного матеріалу і способу його кріплення залежить від відстані між кроквами, їх товщини і розташування.

Г. Більше місця завдяки тонким утеплителям
Використовуючи ізоляційні матеріали тонші, ніж традиційні, можна виграти додатковий простір.

Утеплення мансарди своїми рукамиД. Внутрішня або зовнішня ізоляція
При ремонті приміщення, як правило, ізоляцію розміщують класичним способом, зміцнюючи ізоляційні матеріали під скатами покрівлі. При будівництві будівлі можливе розміщення ізоляційних панелей прямо на елементах конструкції, на які кладуться прокладки для кріплення покрівлі (черепиці, шиферу тощо).

Увага!
Ізоляційні матеріали не обмежуються згаданими в даному буклеті. Існують інші, менш відомі утеплювачі, призначені для особливих випадків.

2Подготовка

3. Якщо мінеральна вата укладається в два шари, не пишіть вологостійку прокладку між двома шарами утеплювача. Чи не ріжте плити мінеральної вати, якщо вони вже прикріплені до елементів конструкції.

4. Залиште зазор між утеплювачем і покрівлею, щоб уникнути гниття елементів конструкції і пошкодження черепиці (мінімум 2 см між черепицею і утеплювачем, або між підставою покрівлі і утеплювачем , або між внутрішньою поверхнею покрівельних листів і утеплювачем).

Як утеплити мансарду своїми руками Як утеплити мансарду своїми руками Утеплення мансарди своїми руками відео Утеплити мансарду пінопластом

Як Утеплювати Дах Будинку

Чим Утеплити Дах Будинку

Утеплити Дах Зсередини

Як Утеплити Дах Зсередини

Чим Утеплити Дах Мансарди