Як Укладати Гнучку Черепицю

УкладанняГнучка черепиця - сучасний покрівельний матеріал, що представляє собою невеликі плоскі листи різної форми. Інші назви матеріалу: м'яка покрівля, бітумна черепиця. Матеріал робиться з повсті, просоченого бітумом, що надає йому гнучкість і міцність.

Зовнішня поверхня покривається спеціальної мінеральної крихтою, яка може мати різне забарвлення. На зворотному боці завдано клейкий шар. Гнучку черепицю застосовують для покрівлі скатних дахів приватних будинків , а також вона широко використовується в промисловому будівництві для будівель зі складною формою даху. Гнучка черепиця може використовуватися як для нових дахів, так і для реставрації старої покрівлі.

Підкладкові килими грають роль додаткової гідроізоляції.

Укладання м'якої покрівлі

На черепицю за допомогою вузького шпателя наносять мастику і прибивають цвяхами. Кожен наступний шар прибивається зі зміщенням на 1/3 або 2/3, в залежності від обраної форми черепиці. Якщо необхідно підігнати розміри черепиці, її потрібно просто обрізати за допомогою канцелярського ножа. На закінчення потрібно промазати місця стиків бітумною мастикою для додаткової гідроізоляції.

схемаУкладання черепиці необхідно проводити при температурі повітря не нижче 15 градусів. Якщо температура нижче, потрібно використовувати будівельний фен для того, щоб підігрівати місця стиків. Якщо ж на вулиці дуже жарко, краще перенести роботи з укладання черепиці на інший день, так як від сильної спеки черепиця може почати плавитися, і на ній залишаться вм'ятини.

При виконанні робіт обов'язково потрібно дотримуватися техніки безпеки, використовувати страховку.

Монтаж м'якої покрівлі - процес не складний, це цілком під силу зробити самостійно і навіть поодинці.

Переваги гнучкої черепиці

Покрівля з Гнучкої Черепиці

Укладання Гнучкої Черепиці

Как Укладывать Гибкую Черепицу