Як Правильно Утеплити Дах Будинку

цей захід

Як правильно утеплити дах будинку своїми руками?


Як правильно утеплити дах , щоб зберегти максимальну кількість тепла? Зазвичай утеплюють простір безпосередньо між горищем і перекриттям, що дозволяє залишити горищне приміщення в тому ж температурному режимі, що і зовні будівлі. При цьому теплова провідність в житлове приміщення відсутня.

Горищне перекриття утеплюють двома способами:

  • утеплювач укладають зверху - принцип накатного стелі;
  • підбиття утеплювача з внутрішньої сторони стелі - принцип стелі підшивання.

Неясності виникають в тому випадку, коли існує необхідність в створенні на горищі житлового приміщення - мансарди. В цьому випадку слід утеплювати саме покрівельний пиріг за спеціальною методикою, і тоді дахове покриття буде володіти підвищеним ступенем теплоізоляції.

Як відомо, утворення бурульок на карнизах будівель це відбиток погано виконаного утеплення даху. Справа в тому, що сніг на покрівлі підігрівається теплом, яке виходить в щілини між утеплювачем. Відповідно, скочуючись вниз по даху, вода знову замерзає за рахунок того, що потік теплого повітря припиняється.

Сучасні теплоізоляційні матеріали при правильній їх укладанні здатні заощадити до 3 кВт потужності в будинку, площа якого не перевищує 200 кв.м.

Як правильно утеплити дах і створити теплу мансарду, спробуємо розібрати в нашій статті.

Слід пам'ятати, що тепле повітря в приміщенні буде мати велику вологість, ніж повітря зовні. З причини того, що присутня різниця у вологості, під покрівельним підставою починають накопичуватися водяні пари. Тільки у них немає можливості виходу назовні, оскільки покрівельне покриття має здатність не пропускати вологу в різних напрямках. Внаслідок чого пари повітря накопичуються з внутрішньої сторони даху, утворюючи конденсат. Як наслідок утворення цвілі, мокрих плям, вогкість.

Щоб уникнути появи конденсату дотримуються наступних правил: перед укладанням утеплювача на поверхню монтують пароізоляційні плівки. У разі, коли волога продовжує надходити навіть через наявну пароізоляцію, між утеплювачем і покрівельним покриттям залишають повітряний прошарок, яка запобігає появі небажаного конденсату за рахунок природної вентиляції. Для запобігання витоку тепла за допомогою сильних поривів вітру, зверху теплоізоляції укладають і паропроницаемий матеріал, що володіє захисними властивостями від вітру.

Как Правильно Утеплить Крышу Дома

Чим Утеплити Дах Будинку

Як Правильно Утеплювати Дах

Як Правильно Утеплити Дах Мансарди

Як Краще Утеплити Дах Будинку