Види Приватних Будинків

Види приватних будинків в Самарі

приватних будинків в Самарі. Частина 1


Приватний будинок дає можливість проявити індивідуальність, отримати комфортне, затишне житло. Всі приватні будинки поділяють на 2 великі групи:

  • Будинки, зведені з каменю, бетону, цегли. Вони мають важку конструкцію, підійдуть для будь-якої місцевості і клімату. Добре зберігають тепло, практично не схильні до вогню.
  • Будинки, зведені з дерева або на дерев'яній основі. Конструкція таких будинків може бути каркасної, брусчатой, панельної, рубаною. Відрізняються легкою конструкцією, натуральне дерево створює особливий мікроклімат.

Недоліки: схильність згорянню і негативному впливу навколишнього середовища (гниття, грибок, деякі види комах).

Залежно від функціонального призначення приватні будинки поділяються на такі види:

  • Будинок дачного типу: призначений для проживання влітку, пізньою весною, на початку осені. Зазвичай, не має всіх необхідних комунікацій.
  • Котедж - приватний будинок з усіма комунікаціями, призначений для проживання круглий рік, розрахований на 1 сім'ю. Котеджі будують і в місті, і за його межами. Такий вид приватного будинку популярний завдяки економічності і швидкості зведення. Його підвидом є дуплекс - котедж, розрахований на проживання 2 сімей. Котеджі зводять з цегли, бетонних блоків. Виділяють одноповерхові і мансардні котеджі.

Таунхаус - сучасний вид заміської нерухомості, розрахований на проживання кількох сімей. По суті - це приватний будинок на кілька квартир з однаковою плануванням. Різновидом таунхауса є Лейнхауси - кожна квартира такого будинку планується індивідуально.

Садиба - комплекс з приватного будинку і споруд господарського призначення. Такі будинки розташовуються на значній відстані від міста.

Вілла - приватний будинок, який може розташовуватися як в межах міста, як і за його межами. Від котеджу віллу відрізняють розміри споруди, особливий італійський стиль архітектури.

Залежно від типу і способу будівництва, приватні будинки діляться на:

  • Будинки з каменю. Зводяться з натурального каменю, цегли, піноблоків. Кам'яні будинки добре зберігають тепло, надійні і довговічні.
  • Дім із дерев'яною структурою. Стали популярні недавно - технологія будівництва прийшла з Канади, Фінляндії, через це вдома часто називають «фінськими» або «канадськими». У каркасному будинку використовуються різні будівельні матеріали. Головна їхня перевага - висока швидкість зведення.

Фотографії Приватних Будинків

Фото мансардних Будинків

Типи Приватних Будинків