Види покрівельних покриттів

Покрівля захищає дах від несприятливих атмосферних явищ, підтримує оптимальний рівень тепла, доповнює загальне враження. Дах - теж дизайнерський елемент, а значить, повинна органічно поєднувати в собі функціональні і зовнішні якості. При виборі покрівельного матеріалу потрібно врахувати архітектурні особливості, колір, місцевий клімат і надійність покриття, ухил даху. Найпростіша - плоска, потім по складності йдуть пологоскатние і малоуклонних даху, найбільший же відсоток ухилу у скатних.

У «інтер'єрі» ви знайдете величезний вибір сучасних і класичних матеріалів різних видів: листові, штучні і рулонні, м'які і жорсткі, напилювані, мембранні і наливні. Також потрібно знати, що існує три основних групи покриттів: органічні, силікатні і металеві. До органічних відносять бітумну м'яку черепицю, полімерні матеріали, солому, бітумні хвилясті листи, рулонну покрівлю, матеріали з деревини, очерет. До силікатним - цементно-піщану і керамічну черепицю, хвилясті листи і шифер. Металеві ж представлені профнастилом, модульної черепицею, титанової та мідної черепицею, металочерепицею, оцинкованим і не оцинкованим покрівельним залізом.

Щоб зрозуміти, який варіант стане ідеальним для вас, потрібно дізнатися про особливості кожного з них. Тому нижче ми коротко розповімо про найпопулярніші покрівельних матеріалах.

керамічна черепицяМеталочерепиця

Справжній лідер в рейтингу популярності. Металочерепиці не страшні механічні пошкодження і волога, вона зносостійка, прекрасно захищає дах від ультрафіолету, служить довго (20-50 років), зберігає колір і мало важить. Ідеально підійде для тих, хто вважає за краще вдома з оригінальною формою даху. Варто відносно недорого, але потрібно буде додатково витратитися на шумо- і гідроізоляцію, подвійну обрешітку і монтаж фахівцями, тому що тільки професіоналам вдасться при установці уникнути вм'ятин.

шифер мідна покрівля

Виды Кровельных Покрытий

Види швейних машин

Види колясок для малюків

Покрівельні Листи

Види Приватних Будинків