Види двоскатних дахів: варіанти за призначенням

Мансарда при двосхилим даху

Мансарда, види мансард будинків, пристрій, будівництво, утеплення


Види мансард
Види двоскатних дахів: варіанти за призначенням будови Форма мансардного приміщення залежить від виду даху. Мансарда може охоплювати територію всієї будівлі або лише його частину. Приміщення з нею бувають симетричними або асиметричними. За формою найчастіше бувають трикутними або ламаними. Правда не кожна покрівля розрахована на зведення мансарди. Мансардний покрівля буває наступних видів
1-скатна;
2-скатна;
ламана;
вальмовая;
шатрова (пірамідальної, круглої, конічної форми).
Розглянемо докладно:
Односхила покрівля зводиться зовсім нечасто. Через високу різниці між висотою стін, подібна мансарда стане асиметричною і буде важко встановити вікна.
Двосхилий покрівля часто має на увазі облаштування мансарди симетричним. Вона буде мати похилими внутрішніми стінами. При будівництві даної покрівлі застосовують подовжені дошки, що вийде недешево. Правда показники експлуатації даної покрівлі досить високі. Серйозним гідністю вважається те, що при такій покрівлі є можливим монтаж повноцінних вікон і дверей, уздовж яких розташовується вихід на балкон.
Ламана покрівля. Мансарда буде володіти вертикальними стінами. Сама будова в ширину досягає більше 5 м. Матеріал витрачається для такого типу покрівлі значно менше, ніж для двосхилим.
Вальмовая покрівля дає можливість створювати комфортну і маленьку за розмірами мансарду. Вона включає в себе 2 ската, що мають форму трапеції і трикутника. Вікна знаходяться на стельових схилах.
Шатрова покрівля також застосовується для зведення мансарди. Вікна повинні володіти особливою формою і зроблені за індивідуальними проектами. Всі перераховані типи конструкцій мають свої достоїнства і недоліками. Симетричні конструкції мають більш просту схему, в проекті відсутні складні розрахунки, в порівнянні з монтажем асиметричних покриттів.

Виды материалов пластиковых багетов

Долговечность вашего бассейна и оборудования

Виды и достоинства систем кондиционирования

Який букет підійде для дня народження