Укладання М'якою Черепиці

монтаж гнучкої черепиці

Монтаж гнучкої черепиці від компанії «КровГрад»

Монтаж гнучкої черепиці - завершальний етап створення надійної і функціональної даху. Від якості виконаних робіт залежить термін експлуатації покрівлі, тому важливо дотримуватися стадийность процесу і технічну інструкцію. Компанія "КровГрад" виробляє пристрій бітумної черепиці з дотриманням всіх вимог до матеріалу.

Особливості та етапи монтажу

Кожен виробник пропонує власні вимоги, що пред'являються до матеріалу покрівлі. Але деякі умови повинні дотримуватися в будь-якому випадку. Так само як необхідність створення додаткових ізоляційних шарів, а також погодні умови. Монтаж гнучкої бітумної черепиці повинен здійснюватися при температурі повітря вище +5 градусів. Це обумовлено тим, що покрівля кріпиться до основи не тільки за допомогою кріпильних деталей. На нижньому боці черепиці нанесений клей, який здатний зчіплюватися з підставою тільки при нагріванні.

Укладання початкового ряду гнучкої черепиціПри низькій температурі матеріал стає крихким і жорстким, тому при найменшому згинанні черепиця ламається. Наша фірма може призвести монтаж м'якої черепиці при неясній прохолодній погоді. В цьому випадку використовуються будівельні фени для нагрівання матеріалу і активації клею. У зимовий час може бути створена тимчасова купол з поліетилену. Плюсова температура досягається за рахунок включення теплових гармат.

Для створення довговічного покриття важливо дотримуватися певного порядку виконання всіх робіт. Монтаж гнучкої черепиці підрозділяється на наступні етапи:

  • Підготовка рівного підстави;
  • Створення спеціального підкладки;
  • Установка планок;
  • Монтаж покрівлі;
  • Облаштування ендови і коника;
  • Встановлення додаткових елементів даху.
НайменуванняСтомость монтажу гнучкої черепиці:Укладання підкладкового килимаПристрій суцільного підстави (OSB-3, фанера)Монтаж добірних елементів (капельники, торцеві)

Деякі наші роботи по влаштуванню покрівлі:

Монтаж гнучкої черепиці вимагає наявності рівного і суцільного підстави, тому поверх наявного пирога укладається шпунтована дошка або листи OSB. Якщо використовується листовий матеріал, то необхідно залишати деформаційний шов. Це дозволить запобігти корозії покриття при розширенні деревини від нагрівання.

Для циркуляції повітря в покрівельному пирозі слід монтувати вентиляційні отвори в нижній частині покриття, а на конику створювати встановити еровельние аератори або вентильований коник.

Укладання ендови - спосіб «Косичка» Укладання коника Варіант установки ринви

Укладання Гнучкої Черепиці

Укладка Гибкой Черепицы

Укладка Мягкой Черепицы