Укладання Гнучкої Черепиці

Дивитися відео "Інструкція по монтажу гнучкої черепиці RUFLEX"

Пристрій покрівлі з гнучкої черепиці відбувається в кілька етапів:

Перед тим, як зробити дах з гнучкої черепиці, потрібно подбати про спорудження підстави. Зібравши суцільний рівний настил з ОСП, листів вологостійкої фанери; обрізний, шпунтованной (строганой) дошки, можна не турбуватися про те, що з часом дах «просяде», стане хвилястою, гранованою в результаті усадки дерева.

підкладковий килим

Інструкція по монтажу гнучкої черепиці RUFLEX передбачає наявність підкладки самоклеящегося килима RUFLEX. Він укладається з нахлестом в швах по 10 см, скріплюється спеціальними цвяхами з кроком 20 см. Цвяхи обов'язково повинні проходити матеріал наскрізь, інакше з часом вони вийдуть назовні. Цей же фактор повинен враховувати кожен, хто здійснює монтаж м'якої черепиці. Інструкція також передбачає варіанти поздовжнього або поперечного настилу підкладкового килима (до і після 45 градусів); суцільну (до 18 градусів) або несплошном його укладання (більше 18 градусів), що включає посилення проблемних місць:

  • карнизні звіси;
  • коник;
  • торцеві частини;
  • проходи;
  • ендови.

Добірні елементи

Установку фронтонних, карнизних планок (з нахлестом не менше 2 см) виробляють поверх підкладки, після чого кріплять цвяхами (зигзаг, шахове розташування) з кроком не менше 10 см.

Ендовий килим

Розбираючи, як покрити дах м'якою черепицею RUFLEX, не варто забувати про захист розжолобків. Настелений ендовий килим RUFLEX надійно захистить від пошкоджень разжелобок.

Карнизні гнучкі елементи

Перед початком робіт варто детально вивчити ціни на різні види м'якої покрівлі, представлені на фото.

Процес власноручного установки гнучких елементів RUFLEX потрібно починати після вивчення інструкції .

Карнизна м'яка черепиця технологія монтажу якої передбачає відступ від краю планки на 10-12 мм, клеїться на липкий шар і фіксується цвяхами в місцях, де видно перфорація.

Монтаж Гнучкої Черепиці

Укладання бітумної Черепиці

Укладання М'якою Черепиці

Укладка Мягкой Черепицы