Типи Приватних Будинків

сучасний котедж в РосіїЯкщо раніше заміське життя в Росії асоціювалася з простими однотипними сільськими будівлями, то сьогодні будівництво приватних будинків перетворилося на справжнє мистецтво. Заміські будинки, розташовані в мальовничих місцях у значній відстані від промислових центрів, користуються величезною популярністю серед забезпечених росіян. Котеджі, садиби, таунхауси і інші заміські будови дають можливість максимально наблизитися до природи, не втрачаючи відчуття найвищого рівня комфорту.

Типи заміського житла

новий будинок в РФНа просторах Росії будується величезна кількість заміських будинків - такі будови об'єднуються в цілі селища з розвиненою інфраструктурою. Найбільш популярні кілька типів заміського житла.

1. Котедж - дво- або триповерховий будинок з цегли або комбінованих матеріалів з невеликим присадибною ділянкою. Такий будинок оснащений усіма комунікаціями, на прилеглій території будуються гараж, лазня або сауна та інші додаткові споруди. Котеджі можуть бути об'єднані в єдине ціле і утворювати котеджне селище, але можливий варіант будівництва окремого котеджу в звичайному селищі старої забудови.

2. Будинок - це своєрідний компроміс між квартирою і приватним будинком . У дво- або триповерховому будинку одночасно проживає кілька сімей. На першому поверсі розташовується паркінг, вхід в кожну квартиру ізольований. Прибудинкова територія може бути оформлена по-різному, площа ділянки не перевищує 10 соток. Рівень цін знаходиться в проміжку між вартістю квартир і окремих заміських будинків.

3. «Старі будинки» - це сучасні комфортабельні будівлі з усіма зручностями, виконані в стилістиці старовинної російської архітектури. Старі дерев'яні хати з похиленими похилими дахами відроджуються в нових традиціях сучасного житлового будівництва. Головна перевага таких будинків - найвищий рівень екологічності, але багато домовласників вибирають такий тип житла через їх незвичайної стилістики, незвичній для сучасної людини.

старий російський будинок садиба в російській стилі

Чим Утеплити Дах Будинку

Фотографії Приватних Будинків

Фото мансардних Будинків

Види Приватних Будинків