Технологія Укладання М'якою Черепиці

Монтаж м'якої черепиціГнучка або м'яка черепиця - покриття для покрівлі, яке монтується навіть на даху складних форм. Прийнятна вартість і простота монтажу, довговічність - лише основні переваги м'якої покрівлі. Пластини, довжиною до метра, мають в ширину 34 см і товщину 5мм, оформлені по краю вирізними елементами, що нагадують пелюстки. Це багатошаровий матеріал. Покрити дах м'якою черепицею дещо простіше, ніж металевої, але це займе більше часу.

Перший шар - підкладка, посипання або плівка. Шар захищає пластини від склеювання під час транспортування або зберігання;

Пара гідроізолюючих шарів з бітумної маси. Цим забезпечується водонепроникність. Бітум покращують окисленням, щоб збільшити зносостійкість, або модифікують полімерами, щоб зробити еластичнішою і довговічніше. Нижня поверхня покривається самоклейним шаром бітуму (смугами або точечно);

Третій основний шар виконується з біологічно стійкого полотна, зазвичай це матеріал, типу поліестеру або скловолокна. Цей шар розташовують серед ізолюючих прошарків, щоб він забезпечував міцність на розрив; у ламінованої черепиці є ще і стеклохолстовий шар.

З чого складається м'яка черепицяПоверхня черепиці - посипання з кам'яної крихти, оздоблення керамізірованний гранулятом. Шар надає покриттю декоративність, відбиває сонячні промені, захищає поверхню від пошкоджень механічного характеру.

Плюси користування дахом з м'яким покриттям

  • Низький вага: бітумна черепиця важить близько 8 кг на м2. Для порівняння, натуральна має вагу близько 50, а черепиця з металу приблизно 5 кг на м2.
  • Висока герметичність скатів покрівлі. Окремі листи під сонцем склеюються в єдину масу.
  • Гнучкість м'якої черепиці, стійкість до деформації.
  • Естетичність. Варіантів дизайну і кольору - десятки! Можна вибрати і фактуру покриття.
  • Багато елементів покрівлі можна виготовити з цього ж матеріалу (ендова, коник). Обрізків практично немає.
  • Прийнятна ціна, легкість установки (ламінована і фольгированная типи черепиці істотно дорожче).

Самостійний пристрій м'якої черепичної покрівлі

Для укладання м'якого покриття потрібно цілісний настил, який зазвичай виконують з шпунтованих дощок. Також підставою можуть служити листи вологостійкої фанери, різні види стружкових плит. Настил закріплюють на кроквах. Потрібно домогтися ідеальної гладкості, так як тонке покриття з м'якої черепиці явно видаватиме всі нерівності.

Технологія Укладання Гнучкої Черепиці

Технология Укладки Гибкой Черепицы

Технология Укладки Мягкой Черепицы