Технологія Укладання Гнучкої Черепиці

монтаж фанериПокрівельні роботи, коли застосовується технологія укладання м'якої черепиці, вимагають послідовного виконання декількох завдань.

Монтаж підстави під м'яку покрівлю

Використовувані для роботи матеріали, в тому числі і бітумна черепиця, повинні відповідати чинним стандартам і нормативам.

Перед виконанням робіт по монтажу покрівлі необхідно підготувати поверхню, на яку потім будуть кріпити покрівельний матеріал. Це може бути як суцільна поверхня, так і виконана у вигляді обрешітки. Для таких цілей можуть використовуватися різноманітні матеріали. Найчастіше використовує деревина.

монтаж фанериДля створення суцільного настилу, на якому буде монтуватися гнучка черепиця, можна застосовувати вологостійку фанеру, вологостійку стружкових плит, шпунтовані або обрізні дошки. При створенні такої поверхні треба залишати зазор в три міліметри між окремими елементами для компенсації температурного розширення деталей при зміні температури. Фанеру по краях необхідно кріпити саморізами або єршоні цвяхами.
З метою забезпечення тривалої служби дерев'яних елементів конструкції, їх необхідно обробити антипиринами і антисептиками.

І вітрове навантаження, і статичне навантаження від снігу, що випав роблять серйозний вплив на елементи даху, в тому числі і на м'яку черепицю. Необхідно при проектуванні даху враховувати її висоту, яка повинна визначатися в залежності від сили і напряму переважаючих вітрів, кількості випадає снігу. Спираючись на ці дані, потрібно використовувати крокви необхідної товщини і з правильним кроком. вентиляція покрівліЦе, а також правильний вибір товщини матеріалу, що утворює поверхню для укладання покрівлі, дозволить даху протистояти виникаючим навантаженням. Керуватися можна даними, наведеними в таблиці нижче.

Крок крокв, смТовщина фанери, смТовщина плити, смТовщина дошки, см
60, 001, 202, 00
90, 001, 802, 30
120, 002, 103, 00
150, 002, 703, 70

Монтаж підкладки Додатковий шар ізоляції Промазка бітумною мастикою

Технологія Укладання М'якою Черепиці

Технология Укладки Гибкой Черепицы

Технология Укладки Мягкой Черепицы