​Стилі кухонних меблів

Якщо поставити запитання, в якій кімнаті жінка проводить найбільше часу, то відповідь довго не змусить чекати. Ця кімната називається кухнею. Адже погодьтеся, що тільки там представниці прекрасної половини людства відчувають себе повноцінними господинями. І щоб вони відчували себе чудово, навіть готуючи страви, слід правильно вибрати стиль кухонних меблів.

Качественный заклепочный инструмент Вы можете купить тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В наші дні зробити це не так-то просто з простої причини, що купити кухню тепер не проблема. Дозволяють фінанси, купуйте Hi-Tech, а, якщо гаманець тонший, то зупиніться на кухнях економ класу.

Щоб зробити саме той вибір, про який ніколи не будете шкодувати, прислухайтеся до деяких порад. Розмова вестиметься про стилях кухонних меблів.

 • Класичний стиль завжди і всюди найпопулярніший. Матеріал, з якого його роблять натуральне дерево. У такій кухні ви не знайдете пластика, щоб його не шукали. Правда, можуть бути на ній різьблені прикраси. Вся побутова техніка повинна бути вбудованою. Не турбуйтеся про поломки техніки, адже сервісні центри Самсунга, Ардо, горіння, Індезіта і т.д. завжди допоможуть у важкій ситуації.
 • Кантрі - стиль прекрасно підійде тим, кому подобається сільське життя, хто бажаєте бути ближче до природи. При виробництві кухні даного стилю можуть використовуватися натуральні і штучні матеріали. Для прикраси: камінь і скло.
 • Стиль модерн поєднує в собі кілька матеріалів і форм. Тут можна зустріти і камінь, і пластик, і скло, і метал.
 • Стиль «техно», кухні виробляються зі скла і металу. В обов'язковому порядку вони повинні мати велику кількість перемикачів, циферблатів і шкал
 • Стиль «хай-тек» поєднує в собі різні матеріали і кольори. Заходячи на таку кухню, відчуваєш себе, як у фантастичному фільмі. Головне правильно підібрати підсвічування, і чим більше її вмонтовано в кухню, тим краще.
 • Обов'язково звертайте увагу на матеріал, з якого кухня зроблена. Найчастіше зустрічається корпусні меблі з:
 • Сосни;
 • Бука;
 • Дуба.
 • Також щоб підібрати колір, який буде поєднуватися з меблями інших кімнат, використовують МДФ. На нього клеїться шпон. Така кухня набагато дешевше, ніж кухні з натурального дерева.

  Підбираючи стиль для своєї кухні, не забудьте, що він повинен підходити стилю, який є в інших кімнатах. Все це важливо, але найголовніше те, що ви повинні відчувати себе комфортно з тієї меблями, яку придбали. Так що вибір за вами, а з чого вибирати є, зайдіть в будь-який меблевий магазин, ви побачите, який широкий асортимент кухонь там представлений.

  Вибір кондиціонера

  ​Бетонный блок

  ​Кухонні витяжки

  Прокладка тунелів