Спортивне харчування

80% спортивного харчування це білкові суміші - так звані протеїни. Слово протеїн перекладається на російську як «білок». Роблять його часто з відходів сирного виробництва, з молочної сироватки, причому ніяка «хімія» в процесі особливо і не бере участі. По суті, протеїн це «різновид» дитячого харчування. 

  • К Вашему вниманию предлагаем стероиды купить украина лучший и качественный товар от знаменитых производителей фармакологии во всем мире по доступной и выгодной цене.

Якщо в загальних рисах, то бувають протеїни з вуглеводами (гейнер), бувають швидко-засвоювані протеїни практично без вуглеводів (ізолят), бувають протеїни повільно засвоювані (казеїн). Решта 20 відсотків складають всякі амінокислоти різних видів, добавочку для тонусу і інший красивий маркетинг.

Спортивне харчування в справі побудови фігури грає не таку велику роль, як пишуть в рекламі. Це розфуфирена маркетинговий прийом, що дозволяє наповнювати кишені продавців спортпіта. Якщо ти читаєш або чуєш щось типу «це добавка підірве твої м'язи» або «10 кілограм м'язів за місяць», або «нова супер-пупер Амино Анабола Мас 4000", то знай, тебе хочуть нає ... тобі хочуть впарити дурницю. Не існує ніяких легальних добавок, які б працювали так потужно. Ну, просто немає і все. Спортивне харчування дуже добре допомагає коригувати і доповнювати дієту досвідченого спортсмена, там є реально робочі речі. Але не треба вірити в казки і блискучі виверти реклами. Це я вам як продавець спортпіта говорю.

Часто бачу худеньких хлопців, які закуповуються в кілька пакетів і несуть їх з оскляніли очима, в яких читається «ось, ща я розгойдати». Реклама працює.

Для тлумачного спортсмена їх місячного набору вистачить на півроку точно. Зловживання спортивним харчуванням завдасть непоправної користь кишенях продавців і порадує ваш унітаз. Нічого у вас не відвалиться, але якщо хворі нирки, то можна їм нашкодити (справедливості заради, треба зауважити, що з хворими нирками взагалі багато чого не можна). Так само можна елементарно отримати розлад шлунка, який не впорається з такою білковим навантаженням.

Якщо жерти протеїн більше 3гр на 1 кг ваги, то можна отримати отруєння продуктами розпаду білка і загриміти в лікарню. Я навіть знаю такий випадок. Але, швидше за все, ти фізично не зможеш стільки переварити і просто зробиш дорогущими свої каках.

Для початківця атлета за очі вистачить банки креатину і пакета протеінчіка, який піде за місяць-півтора. Креатин це реально дешева копійчана добавочка, яка дійсно працює в дозуванні 5 грам на добу. Ах, так, «креос» в перекладі на російську означає «м'ясо». Це до питання про «хімії».

Плюси кодування

Cпортивное питание

Елементи кріплення

Спортивне харчування

Лестница раздвижная