Спортивні покриття - дивовижний світ матеріалів

Спортивні покриття - дивовижний світ матеріалів, що поєднують здавалося б несумісні властивості:

висока міцність, виключно довгий термін експлуатації і еластичність спортивних покриттів;

можливість застосовувати один і той же покриття для різних видів спорту, часто з абсолютно різними вимогами; 

можливість використання покриттів як всередині приміщень - для спортивних залів, так і для відкритих майданчиків; 

комфортність, безпеку для гравців і відповідність суворим вимогам по лінійної стабільності; 

хороша звуко- і віброізоляція, величезний вибір колірних рішень, фактур матеріалів покриттів, і простота чищення і догляду.

Спортивне покриття, що відповідає високим стандартам якості і безпеки, зробить майданчик придатною для проведення змагань найвищого рівня.

Компанія Вигмас на сайті vigmas.com.ua поставляє і професійно монтує найширший спектр спортивних покриттів - спортивний паркет, рулонні, наливні, модульні покриття для залів і відкритих спортивних майданчиків, штучну траву та захисні системи, а також обладнання для занять різними видами спорту, як для любителів так і для майстрів.

Спортивний паркет - це, мабуть, самий екологічний спортивне покриття, довговічне і надійне. Вивірені технології виробництва і монтажу дозволяють експлуатувати спортивний паркет по 30 років. Паркет - класичне покриття для баскетболу і міні-футболу, волейболу та сквошу. Це - найбільш привабливий, гарний і шляхетний матеріал для спортивних і бальних танців, а також занять аеробікою.

Спортивні покриття з гуми заслужено вважаються одними з найбільш довговічних покриттів для відкритих спортивних майданчиків і закритих залів, випускаються в широкому діапазоні товщин, що дозволяє точно регулювати характеристики амортизації спортивного покриття.

Вони відрізняються стійкістю до фізичних навантажень і зовнішніх впливів, включаючи УФ-випромінювання, перепади температури, підвищену вологість і т.д.

Високоякісна продукція з гуми, крім своїх споживчих властивостей, також відрізняється підвищеними екологічними властивостями - покриття придатні для повторного використання, будучи реціклічнимі товарами, у великій мірі включають в себе продукти вторинної переробки гуми, що дозволяє зберігати навколишнє середовище.

Спортивні поліуретанові покриття складаються з декількох шарів наливають на місці поліуретанового складу і відрізняються дуже високу зносостійкість.

Покриття можуть бути забезпечені амортизирующим гумовим матом, а також спеціальним гранулятом, розсипаних по поверхні ще не висохлого покриття і надає йому додаткові зчіпні властивості.

Важливою перевагою наливаються на місці поліуретанових покриттів є монолітна, безшовна, ідеально рівна поверхня з абсолютно однаковими характеристиками в будь-якому напрямку.

Основні поради щодо вибору сходів

Ремонт компресорів автокондиціонерів

Основні характеристики фотополімерних матеріалів

Головні поняття бухгалтерсьго обліку