Розрахунок металочерепиці на Дах

Грамотний розрахунок металочерепиці на дах і підбір всіх супутніх матеріалів дозволить вам заощадити час і сили на етапі монтажу покрівельних покриттів. Для того щоб приступити до калькуляції, необхідно взяти до уваги такі нюанси:

  1. Довжина ковзанів і скатів, конструктивні особливості і рельєф даху допоможуть зробити попередній розрахунок на етапі проектування.
  2. Тип, властивості і специфіка монтажу і стикування матеріалів ізоляції та утеплення, що входять в покрівельний сендвіч. Спільно з базовими знаннями в геометрії допоможе вірно скалькуліровать необхідні обсяги.
  3. Тип профілю і розміри листів металочерепиці для даху . Повинен відповідати кроку крокв для задоволення вимог безпечного монтажу і використання згідно з технічними характеристиками покриття.
  4. Розрахунок кількості добірних елементів і саморізів для монтажу.
  5. Конфігурація і розміщення стоків.

З огляду на ці особливості і за умови кваліфіковано проведеного монтажу, ваша покрівля буде дійсно надійної, довговічної і обійдеться значно дешевше інших покрівельних матеріалів.

Представники компанії «Прометей» - визнані фахівці своєї справи. Вони знають не тільки як вірно розрахувати металочерепицю на дах , а й допоможуть вам істотно оптимізувати витрати, завдяки кваліфікованій допомозі в проведенні розрахунків.

Наші фахівці стверджують, що для 100% впевненості у вірності розрахунків вам необхідно спиратися не на проектну документацію, а зробити виміри «за фактом». Навіть залучення професійних будівельників не може гарантувати абсолютну відповідність плану споруди. Якщо ви займаєтеся будівництвом власноруч - безліч нюансів може привести до того, що розрахункові значення покрівлі, закладені в плані, будуть не відповідати реальному стану справ.


Уявляєш букова меблі від http://klen.ua/mebel/ може бути досить дешевою

Монтаж Ендови металочерепиці

Покрити Дах Металочерепицею

Монтаж металочерепиці Каскад