Різновиди плівок для гідроізоляції

Галузь застосування:

Гідроізоляційні плівки являють собою водонепроникний матеріал, який використовується для захисту будівельних конструкцій від впливу вологи. Найбільш часто вони застосовуються:

  • для покрівлі. Гідроізоляційні мембрани розташовуються в складі покрівельних пирогів. Вони забезпечують герметичність даху, її непроникність для атмосферної вологи. Одночасно з цим мембрани для гідроізоляції не перешкоджають виведенню випарів назовні;
  • для фундаменту. Плівки для гідроізоляції захищають підставу від розмивання внаслідок прямого контакту з грунтовими водами.
Застосування гідроізоляційної плівки для фундаменту
Застосування гідроізоляційної плівки для фундаменту

Плівки являють собою суцільні або перфоровані полімерні полотна. Вони випускаються з армуванням або без нього. Армування виконується поліпропіленовими нитками і призначається для підвищення жорсткості, механічної міцності. Сучасна мембранна гідроізоляція відрізняється від звичайної плівковою тим, що її пори здатні змінювати свої розміри в залежності від температури. Влітку такий матеріал забезпечує безперешкодне виведення випарів назовні. При холодній погоді пори звужуються, стаючи непроникними. Це забезпечує відсутність пара (отже - і конденсату) в утеплювачі і інших матеріалах, які використовуються для будівництва.

Ми здійснюємо продаж гідроізоляційних плівок від перевірених виробників Ізоспан і Tyvek. Матеріали зазначених брендів відрізняються значною міцністю, надійністю, хімічною інертністю. При відмінних техніко-експлуатаційних показниках вони володіють доступною вартістю.

Кровельная Гидроизоляция

Різновиди профілю для лід стрічки

Різні варіанти ізоляції

Монтаж гідроізоляції

Техноніколь Гідроізоляція