Профнастил для забору і даху

листи профнастилу

Розмір листа профнастилу для забору по висоті і ширині. як


Поява профнастилу вдихнуло в будівельну галузь нове життя. Профільований лист стали, що пройшла обробку на спеціальних верстатах, відрізняється підвищеною міцністю в порівнянні з тонколистовим прокатом. Профільований метал порівняно легкий і використовується для зведення будівельних об'єктів, виконання покрівельних робіт, при облицюванні будинків з невисокою несучу здатність фундаменту.

Чим відрізняється профнастил різних типів

Головні відмінності листів профнастилу - призначення, товщина металу, форма і розмір профілю.

Основні конструкції, для будівництва яких призначений профлист, - покрівлі та стіни. Використовуються в якості покрівельних матеріалів при влаштуванні скатної покрівлі листи позначаються літерою «Н» (призначені для настилу). Профнастил для стін цивільних і промислових об'єктів маркується літерою «С» (стіновий). Профлист з маркуванням «НС» - універсальний будівельний матеріал, що підходить для монтажу стінових конструкцій і влаштування покрівлі.

Паркани для дачі, котеджу, садових ділянок і будь-яких інших приватних об'єктів - огорожі з сталевого листа характеризує простота монтажу, а конструкції відрізняються міцністю і довговічністю. Нерідко економічно доцільно купити профнастил для будівництва незнімної опалубки.

Лист профлиста має форму трапецієподібної хвилі: чим вище профіль, тим краще профлист пручається деформації вигину. На несучу здатність профнастилу впливає не тільки висота хвилі, але і товщина листа, а також наявність сформованих при профілювання елементів посилення.

застосування
забіроблицювання стінпокрівлянезнімна опалубка
З-811500, 5-120, 4-0, 7
З-101100
МП-18
МП-200, 4-0, 8
З-211000
МП-3510350, 45-0, 9
НС-35
З-440, 45-0, 8
Н-608450, 5-1, 0
Н-757500, 65-1, 0
Н-1140, 7-1, 0

Полімерне покриття профлиста

Оцинкований метал без покриття найдоступніший за ціною і використовується для зведення огорож, покрівель, стін в господарських та виробничих приміщеннях тимчасового характеру. Щоб отримати додатковий захист від корозії і можливість вибору текстури і колірного рішення, на поверхню стали для профнастилу наноситься полімерне покриття.

Пропуск для вантажівок

Перевага новобудову

Фото Дахи з металочерепиці

Покрівля М'яка Черепиця

Монтаж металлочерепицы.