Профнастил для забору і даху

листи профнастилу

Розмір листа профнастилу для забору по висоті і ширині. як


Поява профнастилу вдихнуло в будівельну галузь нове життя. Профільований лист стали, що пройшла обробку на спеціальних верстатах, відрізняється підвищеною міцністю в порівнянні з тонколистовим прокатом. Профільований метал порівняно легкий і використовується для зведення будівельних об'єктів, виконання покрівельних робіт, при облицюванні будинків з невисокою несучу здатність фундаменту.

Чим відрізняється профнастил різних типів

Головні відмінності листів профнастилу - призначення, товщина металу, форма і розмір профілю.

Основні конструкції, для будівництва яких призначений профлист, - покрівлі та стіни. Використовуються в якості покрівельних матеріалів при влаштуванні скатної покрівлі листи позначаються літерою «Н» (призначені для настилу). Профнастил для стін цивільних і промислових об'єктів маркується літерою «С» (стіновий). Профлист з маркуванням «НС» - універсальний будівельний матеріал, що підходить для монтажу стінових конструкцій і влаштування покрівлі.

Паркани для дачі, котеджу, садових ділянок і будь-яких інших приватних об'єктів - огорожі з сталевого листа характеризує простота монтажу, а конструкції відрізняються міцністю і довговічністю. Нерідко економічно доцільно купити профнастил для будівництва незнімної опалубки.

Лист профлиста має форму трапецієподібної хвилі: чим вище профіль, тим краще профлист пручається деформації вигину. На несучу здатність профнастилу впливає не тільки висота хвилі, але і товщина листа, а також наявність сформованих при профілювання елементів посилення.

застосування
забіроблицювання стінпокрівлянезнімна опалубка
З-811500, 5-120, 4-0, 7
З-101100
МП-18
МП-200, 4-0, 8
З-211000
МП-3510350, 45-0, 9
НС-35
З-440, 45-0, 8
Н-608450, 5-1, 0
Н-757500, 65-1, 0
Н-1140, 7-1, 0

Полімерне покриття профлиста

Оцинкований метал без покриття найдоступніший за ціною і використовується для зведення огорож, покрівель, стін в господарських та виробничих приміщеннях тимчасового характеру. Щоб отримати додатковий захист від корозії і можливість вибору текстури і колірного рішення, на поверхню стали для профнастилу наноситься полімерне покриття.


Смотрите информацию станок заточный цена тут.

Профессиональная чистка окон

Аромолампа як сувенір

Принцип схеми заробітку

Пропуск для вантажівок

Номера для отдыха