Продукція. Продаж покрівельної черепиці та аксесуарів.

покрівельні системи БРААС: BASIC, OPTIMAL І PREMIUM

Ми докладаємо кілька готових рішень покрівельних систем - Basic, Optimal і Premium.

Цементно-піщана черепиця виключно екологічна.

Цементно-піщана черепиця відповідає всім екологічним нормативам і стандартам якості. При виробництві натуральної черепиці використовується тільки перевірене високоякісне природна сировина - природний кварцовий пісок, цемент (тонко помелену, обпалений при температурі 1000 ° С вапняк з глиною з додаванням гіпсу) і фарбувальні пігменти.

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці:

  • змішування піску, цементу і води;
  • додавання фарбувального пігменту (для додання певного кольору);
  • прокатка для максимального ущільнення;
  • забарвлення сирої черепиці;
  • висушування при 60-градусній температурі;
  • повторна забарвлення черепиці.

Для виробництва керамічної черепиці BRAAS ми використовуємо тільки високоякісну глину з кращих родовищ. Для отримання преміальних якісних характеристик нашої черепиці ми змішуємо кілька різновидів глини, склад кожної з яких можна порівняти зі складом аптечної глини.

У природі глина має різні відтінки. Перед випалюванням на поверхню черепиці наносять пофарбований кварцовий пісок. Це дає можливість створення чудових колірних рішень, а також красивою блискучою поверхні. У вашого будинку буде чудова дах в незалежності від того, виберіть чи ви матовий або блискучий колір.

Спільне російсько-німецьке підприємство «БРААС - ДСК 1» пропонує широкий спектр натуральної цементно-піщаної та керамічної черепиці. У нас ви можете купити черепицю і покрівельні матеріали в широкому асортименті.

Натуральна покрівельна черепиця має десятки різноманітних кольорів і моделей, що робить покрівлю естетично привабливою. Крім того, черепичне покриття комплектується добірними елементами, що забезпечують ефективну вентиляцію покрівлі, комфортний клімат в мансарді, надійну установку водозливів, снігозатримувальних огорож, освітлення, декоративних елементів і т. П., Що складають єдину покрівельну систему.

Технология Укладки Металлочерепицы на Крышу

Основні особливості алюмінієвих радіаторів

Что происходит при осмотре и очистке дымохода

Калькулятор Покрівлі з металочерепиці

Покрівля Металочерепиця Інструкція