Призначення круглих осьових вентиляторів

ПРОМИСЛОВІ ОСЬОВІ Вентилятори

Осьові вентилятори - один з найбільш універсальних і поширених типів вентиляційного обладнання. Призначення і область застосування круглих осьових вентиляторів поширюються практично на всі галузі промисловості і господарювання.

Вентилятори осьового типу застосовуються:

- в канальних системах загальнообмінної і місцевої вентиляції;

- в системах повітряного опалення та кондиціонування;

Вы можете выбрать и заказать качественные вентиляторы Украина для обеспечения техники безопасности на Вашем предприятии на самых выгодных условиях по доступной и демократичной цене.

- при організації безканальної системи повітрообміну (як приклад можна привести круглий осьовий вентилятор у віконній кватирці);

- в протипожежних вентиляційних системах (як припливних вентиляторів підпору і витяжних димовидалення);

- в якості покрівельних вентиляторів (для утилізації повітря з приміщення або в якості протипожежних для створення надлишкового тиску);

- в складі теплових гармат;

- для локального провітрювання шахтних виробок і глибоких кар'єрів;

- для охолодження механізмів, машин, мікросхем, електричних шаф та ін.

Конструкція осьових вентиляторів

Конструктивно класичний осьової припливне або витяжний вентилятор складається з наступних елементів:

- корпус круглого перетину - виготовляється з тонколистового металу (марка матеріалу визначається призначенням і областю застосування), одночасно грає роль спрямітеля повітряного потоку;

- робоче колесо - в залежності від типу і призначення може налічувати різну кількість лопатей різної форми;

- електропривод - електричний двигун 380В або 220В.

Це основні вузли осьового вентилятора. При необхідності конструкція осьового вентилятора може бути доповнена захисними решітками і сітками, захисними парасолями від атмосферних опадів (актуально для дахових вентиляторів), додатковими спрямітелямі, зворотними клапанами, піддонами для збору конденсату і ін.

Варіанти виконання осьових вентиляторів

Осьові вентилятори випускаються в наступних виконаннях: - загальнопромислові; - вибухозахищені (з металів з різнорідними механічними властивостями, щоб уникнути іскроутворення); - корозійностійкі; - корозійностійкі у вибухозахищеному виконанні.

За способом розміщення осьові вентилятори бувають підлогові, настінні і підвісні (з відповідними конструктивними особливостями корпусу).

У напрямку повітряного потоку розрізняють припливні осьові вентилятори, витяжні і реверсивні.

Як правило, осьові вентилятори розвивають низький тиск, але існують конструкції, розвиваючі середнє і висока аеродинамічна тиск.

Применение ленты из светодиодов

Укладання рулонних утеплювачів

Призначення фасадних табличок