Призначення фасадних табличок

Міське середовище і площа забудови постійно збільшуються. Зводиться багато нових будівель, в яких розміщаються фірми і організації. Змінюються власники приміщень в будинках старої споруди. Людям потрібна інформація, де розташовується та або інша організація, яку адресу у кожної будівлі. Для цього використовуються фасадні таблички. Вони вивішуються на зовнішній стороні будівель для залучення відвідувачів.

Вы можете заказать таблички фасадные для размещения информации на фасаде здания презентабельного внешнего вида, стойкие к внешним воздействиям. долговечные и прочные по доступным и выгодным ценам

Опис і призначення фасадних табличок

Перш ніж приступити до опису фасадних табличок, треба розібратися в термінології. Є два види:

Фасадні інформаційні таблички. Не містять рекламної чи іншої, яка просуває будь-якої продукт або послугу, інформації. Такі таблички вказують на організацію або приватне підприємство. А також до фасадних табличок відносяться покажчики вулиці і номера будинку.

Рекламні вивіски. Містять рекламну або іншу, що просуває товар або послуги інформацію. Рекламні вивіски яскраві і привертають увагу. Для їх установки на фасад будівлі треба зібрати ряд документів і отримати кілька погоджень.

Фасадна табличка - це інформаційне, нецифрові табло квадратної, прямокутної або круглої форми. Є обмеження за розмірами, максимальна висота 800 мм, а максимальна ширина 600 мм. Інформаційне поле заповнюється текстом. Розмір кожної букви не повинен перевищувати 20 мм. Якщо в межах одного входу встановлено кілька інформаційних фасадних табличок, то їх загальна площа не повинна перевищувати 2 м2.

Є ряд вимог по інформативної складової написів. На кожній табличці можуть бути вказані основні дані підприємства, такі як: назва організації разом з товарним знаком, повний юридична адреса, режим роботи. Крім того, рекомендується вказати контактний телефон, індивідуальний номер платника податків та свідоцтва про Державну реєстрацію.

Немає жорстких вимог по матеріалу для виготовлення інформаційних фасадних табличок. В основному для цього використовуються: дюралюміній, латунь, нержавіюча або оцинкована сталь, композит, пластик.

Вимоги: вивіски, таблички фасадні

Установка вивісок або рекламних плакатів пов'язана з рядом обмежувальних вимог, які стосуються як зовнішнього вигляду, так і місця установки. Тому що розміщення вивіски може спричинити за собою зміну фасаду будівлі з точки зору міської адміністрації. З фасадними інформаційними табличками все набагато простіше.

Встановлювати можна без збору документів і отримання погоджень: на фасад, в будь-якій частині вхідної групи або вітрини магазину. Забороняється установка інформаційних табличок на вікнах житлових і громадських будівель.

Максимальна відстань від рівня землі або підлоги до верхньої частини інформаційної фасадної таблички не повинно перевищувати 2000 мм. У разі установки декількох елементів на невелику ділянку стіни, вони вирівнюються в одну лінію по верху або низу.

Технологія виготовлення фасадних табличок

Вони повинні бути міцними, не руйнуватися від впливу атмосферних опадів або перепадів температур. Тому для виготовлення основи використовується метал або високоміцний пластик.

Визначення і види цементу

Описание фасадных табличек

Привилегированная акция