Пристрій кроквяної системи

Кроквяна система фотоВ умовах прохолодного клімату середньо смуги необхідно приділяти особливу увагу якості даху будинку з профільованого бруса, адже саме через неї йде основна частина тепловтрат. Найважливішим елементом даху, що забезпечує її міцність і надійність, є кроквяна система.

Зведення кроквяної конструкції будинку з профільованого бруса має свої особливості, зумовлені властивостями дерева. Перш за все, необхідно враховувати, що в процесі природної усадки фронтону змінюється кут нахилу даху. Щоб конструкція даху не зависла і не распёрла стіни будинку, необхідно використовувати рухливі з'єднання для кріплення крокв до мауерлату (верхньому брусу стін, службовцю опорою для крокв). Для цього застосовуються так звані «скользячку», що представляють собою комплект, що складається з куточка з петлею і кронштейна. Вони компенсують усадку будинку з профільованого бруса, дозволяючи крокв вільно рухатися уздовж бічних стін зрубу.

Самі крокви виготовляються з струганого з чотирьох сторін бруса перерізом 60х190 мм і укладаються з кроком 600 мм. При цьому щоб крокви не могли зміщуватися в бік відносно один одного, під них робиться фрезерування у всіх місцях, де вони з'єднуються з брусом (в мауерлат, коньковом брусі, середньому прогоні). Варто звернути увагу, що в нашій компанії фрезерування проводиться в заводських умовах. Це гарантує точність установки кроквяних ніг відповідно до проекту.

Кріплення кроквяної системи

Конструкція кроквяної системи

Монтаж кроквяної системи

Висячі кроквяні системи