Покриття Дахи Металочерепицею

покриття даху

Покриття даху металочерепицею швидко і якісно


Професіонали радять заодно з будинком проектувати і ганок на загальних підставах, і загальну гідроізоляцію. Це дає можливість запобігти просідання майданчики і ступенів його. Тому, як правило, будівництво починають з розробки проекту, це дозволяє робити все в єдиному стилі.

Якщо будова буде з колод, брусів або щитової, то в цьому випадку гармоніювати ганок, виконане з дерева. Якщо споруда бетонна або цегляна, то його потрібно виконати з цього ж матеріалу.

Але важливо постійно враховувати габарити будинку і ганку, вони повинні бути відносно один одного, щоб він на тлі вдома не здавався крихітним або навпаки. Дотримання точним пропорціям вважається прикладом гарного дизайну.

Визначаючи конструкцію, можливо, зіткнувся різноманітними формами:

  • прямокутна;
  • квадратна;
  • кругла;
  • Трапециевидная.

Розмічаємо площа і підбираємо матеріал

Приступаючи до виконання земляних робіт, слід виконати прив'язку ганку до будмайданчика. Виконується це таким чином: кілочки розставляються на місці ганку. Після того, як вже точно визначено кількість ступенів, їх орієнтація, потрібно подумати про огорожі. Після остаточного затвердження конструкції, переходять до закупівлі матеріалу і необхідних інструментів. Тут враховується те, що воно на вулиці і піддається різного роду впливам. Тому матеріали на його пристрій повинні бути високоякісними.

Безпосередньо саме виготовлення

Як правило, для нього також виконують капітальний базис. Викладені плити на подушку з піску не підходять. Підбираючи основу не завадить взяти до уваги глибину грунтових вод. Для сухої піщаного ґрунту згодиться стрічковий фундамент з заглибленнями для майданчика, вони насипають гравієм, а зверху прокладаються плити з каменю. Будуючи його потрібно врахувати всі вимоги запропоновані стандартами і робити по інструкції:

  • По висоті подступенок змінюється від 140-170 мм;
  • Проступь завширшки не більше 300 мм;
  • Поручні повинні бути не менше 900 мм;
  • Козирок повинен закривати робочу зону.

Всі значення для проступей, сходинок і поручнів беруться відповідно ергометріческіе показниками людини. Будь-яке недотримання цих параметрів, загрожує тим, що сходинки будуть не зручними, і по ним складно буде ходити.

Якщо воно зроблено з дерева, то всі компоненти повинні бути оброблені складами антисептичний і водовідштовхувального дій. Цегляна ганок досить обробити просоченням запобігає виступ солей.

Завершальним етапом обробки ганку є настил майданчики і покриття даху. Тут вибір матеріалу дуже великий. Дах, дозволяється, крити ондулином, сайдингом і металочерепицею. На підлогу можна постелити терасна дошка, природний камінь.

Як Покрити Дах Металочерепицею

Як Крити Дах Металочерепицею

Покрити Дах Металочерепицею