Покрівля з М'якою Черепиці

Покрівля з м'якої черепиці

Покрівля з м'якої черепиці. Технологія монтажу. | як побудувати

У скільки обійдеться будівництво будинку з усіма зручностями?
Купуючи ділянку для будівництва будинку, багато хто з нас не зовсім правильно розуміють: скільки буде коштувати майбутнє житло з усіма зручностями? Важливо усвідомлювати, що кінцева вартість береться не зі стелі, а складається з цілком зрозумілих етапів, процесів, послуг і матеріалів. Розглянемо приклад витрат на зведення каркасного будинку, включаючи облаштування, комунікації та обробку. Відразу обмовимося, що до уваги береться не дачний сарай зі зручностями на вулиці, а повноцінне будова з комфортними умовами проживання.
Основні особливості
Ключовий момент - це правильний вибір проекту будинку, який буде відповідати вашим основним побажанням. Це повинно бути нормальне будівлю, де не буде стирчати по чотири трійника, тому що економили, і не буде іншої крайності, якщо планується тільки літній проживання. З цього складається потреба в кімнатах, наприклад, чи потрібна гостьова і кілька спалень, гараж і зимовий сад у дворі? Все це здорожує проект. Правильне проектування економить. На вартості відіб'ється і наявність балкона, складні архітектурні виступи, еркери і багато інших елементів, які цілком можна виключити, а значить, заощадити.
Розрахункова частина
У розрахунок беремо невеликий будинок в 110-135 кв. м. Середня вартість становить 1, 3-2, 1 мільйона рублів. З цієї суми тільки 20% піде на оплату кваліфікованої допомоги фахівців. Це можуть бути такі послуги:
Облаштування опалювальної системи, установка котла;
Будівництво каміна і його облаштування, кладка печі та інше;
Монтаж септика або прокладка каналізації;
Роботи, які ви не можете виконати самостійно.
Про каркасному будівництві вже давно перестали думати, як про дачних будиночках. Наприклад, профільованими брус встане в 600-800 тисяч тільки зруб, крім усього іншого. У каркас можна вкладати поступово засоби: обшивка, утеплення і інше. Підсумкова сума в 1, 5 мільйона рублів не повинна вас лякати. Це повноцінне житло і сума кінцева, при цьому терміни будівництва в середньому розтягуються на 4-8 місяців. Точний кошторис скласти, звичайно, не можна, так як багато в підсумковій вартості буде залежати від ваших уподобань. Наприклад, видаткова стаття на будматеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки, витрати на опалювальне обладнання та багато іншого.

Укладання М'якою Черепиці

Монтаж М'якою Черепиці

Покрівля Гнучка Черепиця

Покрівля з Гнучкої Черепиці

Покрівля М'яка Черепиця