Покрівля Металочерепиця Інструкція

Montag MCH500

Монтаж металочерепиці.

Ви будуєте будинок і вибрали в якості покрівельного матеріалу металочерепицю.
Тепер перед Вами стоїть питання: "Як правильно її змонтувати?" Звичайно навколо маса прикладів у вигляді сусідських дахів і маса порадників у вигляді сусідів, які ці дахи вже покрили і можуть присвятити Вас в усі тонкощі цього процесу.

пристрій покрівліАле перш ніж питати мудрої поради сусіда має сенс самому розібратися в цьому питанні. Адже немає ніякої впевненості що сусід зробив все правильно, а виявиться це лише через кілька років приблизно в один і той же час у Вас і у сусіда. Можливо у Вас трохи пізніше.

Мінімально допустимий ухил покрівлі

Ухил покрівлі для металочерепиці в залежності від рекомендацій виробника 12-15 градусів (іноді і 10), хоча менше 15гр робити не варто.
Для профнастилу згідно норм 12 градусів - для житлових приміщень (оптимальний 20) для промислових споруд до 8 градусів. пристрій покрівліАле це з герметизацією стиків і висотою хвилі порядку 60мм і більше. Якщо порівнювати яку можна порівняти висоту хвилі, ті 20-21мм то вимога до похилу буде приблизно однаковим для металочерепиці та профнастилу.

пристрій покрівлі

Одним з найважливіших умов тривалої служби покрівлі є відсутність скупчень вологи у вигляді води або пари в підпокрівельному просторі. Для цього важливо правильно забезпечити вентиляцію, гідро-пароізоляцію, правильно зробити утеплення. Надходження вологи можливо як ззовні будинку, так і зсередини.

Покрівля.  вентиляційні виходи холодне горище обмір покрівлі Montazh metallocherepicy2

Монтаж Металлочерепицы Каскад

Кровля Металлочерепица Инструкция

Покрити Дах Металочерепицею

Монтаж металочерепиці Монтеррей

Покрівля з металочерепиці Технологія