Покрівля М'яка Черепиця

Гнучка черепиця ICOPAL (Икопал)Гнучка черепиця, яку також називають м'яка покрівля, є дуже популярним на ринку покрівельним матеріалом. Вона має цілий ряд переваг: стійкість до вицвітання, водонепроникність, багата кольорова палітра і звукоізоляція.

У наших магазинах Ви можете недорого купити м'яку покрівлю за ціною виробника, оптом і в роздріб. Доставка здійснюється по Москві і Московській області протягом одного дня. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей гнучкої черепиці, її ціна та висока якість Вас приємно здивують!

Гнучка черепиця зі складу в МосквіЦіни і виробники

Гнучка черепиця Катепал має відмінні споживчі характеристики. Великий вибір кольорів і колекцій. SuperKatepal створить індивідуальний стиль вашого будинку.

від 533 р. / м²

М'яка покрівля Тегола випускається в місті Давидовому за технологією італійської фірми Tegola. Її чудовий зовнішній вигляд прикрашає не тільки будівлі, але і пейзаж.

від 245 р. / м²

Гнучка черепиця Shinglas випускається ТехноНіколь (Росія) на заводі ТОВ "Шінглас" в місті Рязань. Ексклюзивна дах складної геометричної форми.

М'яка покрівля - продаж і виробництвовід 235 р. / м²

Гнучка черепиця Docke Pie - відмінне рішення для тих, хто не збирається кожні 5-10 років ремонтувати покрівлю свого заміського будинку. Серії Gold і Simple.

від 269 р. / м²

Onduvilla - об'ємна бітумна черепиця з унікальною формою і забарвленням, що імітує натуральну черепицю. Гарантія - 25 років.

від 114 р. / лист

Гнучка черепиця Ruflex виробляється на заводах в США і Росії. Руфлекс забезпечить для покрівлі будинку найвищу еластичність і стійкість до температурних перепадів. Відмінний бітумний покрівельний матеріал.

Мансардний горище (теплий)від 384 р. / м²

М'яка покрівля Икопал - завдяки своїм технічним характеристикам, покриває дахи найрізноманітніших форм і розмірів.

від 450 р. / м²

М'яка покрівля CertainTeed проводиться в США ось уже більше ста років. Завдяки широкому асортименту продукції, різноманітності колірних рішень і бездоганній якості, Сертантід завоювала популярність у всьому світі.

від 705 р. / м²

М'яка черепиця IKO, завдяки високій якості продукції, компанія ІКО - один з лідерів серед виробників бітумного покриття для даху.

від 500 р. / м²

Бітумна черепиця Tilercat є інноваційним продуктом на російському ринку, і завдяки відмінним споживчим якостям м'якої покрівлі, за короткий час Тайлеркет вже встигла завоювати довіру споживачів.

від 234 р. / м²

Siplast - додавання мідного шару багаторазово збільшує термін служби даху, дозволяє поєднувати неперевершені естетичні достоїнства міді з простотою монтажу бітумної черепиці.

від тисяча двісті дев'яносто-два р. / м²

Монтаж М'якою Черепиці

Покрівля з Гнучкої Черепиці

Покрівля з М'якою Черепиці