Покрівля Гнучка Черепиця

Гнучка бітумна черепиця

М'яка - гнучка черепиця - бітумна - м'яка гнучка покрівля: Tegola


Склополотно - це нетканий матеріал, що складається з рівномірно розподілених скляних волокон, і в зв'язку з цим має високу міцність на розрив і одночасно еластичність. Він не схильний до корозії і не гниє.

Бітум, що входить до складу черепиці ТехноНІКОЛЬ SHINGLAS, проходить процес спеціальної обробки, спрямований в першу чергу на підвищення його теплостійкості. У природному стані теплостійкість бітуму, продукту, який утворюється в ході виробничої перегонки нафти, становить приблизно 35-45 градусів. Подібні параметри є недостатніми для експлуатації на покрівлі. Матеріали ж на основі поліпшеного бітуму практично не мають температурних обмежень по використанню.

Верхній шар гнучкої черепиці ТехноНІКОЛЬ SHINGLAS - натуральна базальтова посипка. Завдяки такому покриттю покрівля захищена від механічних і атмосферних впливів. Шорстка поверхня перешкоджає лавиноподібного сходу снігу з даху. Крім того, базальт не вицвітає, і покрівля зберігає свій відтінок на довгий час. Широка палітра фарбованого грануляту дозволяє створювати неординарні колірні рецепти.

Монтаж Гнучкої Черепиці

Покрівля з М'якою Черепиці

Покрівля з Гнучкої Черепиці