Покрівельний хвилястий лист Ондулін СМАРТ

Хвилястий бітумний лист - це надійний і недорогий сучасний покрівельний матеріал. Його також часто називають єврошифером або ондулином - за назвою французької компанії ONDULINE, яка першою почала виробництво бітумного листа.

Проводять його шляхом пресування з органічного волокна (як правило, целюлози і скловолокна), просоченого модифікованим бітумом, фарбувальними пігментами і смолами.

Ондулін СМАРТ (англ. Smart - «розумний») - одна з новітніх розробок компанії ONDULINE. «Порозумнішав» покрівельний хвилястий лист Ондулін завдяки гідрозамками Smart Lock - двох смугах, видавленим по краях. Вони фіксують лист в потрібному положенні. Тому торцевої нахлест завжди, при будь-яких кутах нахилу, становить 12 см., А ідеальне поєднання листів перешкоджає попаданню води в нахлести.

Де застосовуються листи Ондулін СМАРТ

Хоч листи мають жорстку основу, вони згинаються уздовж і поперек хвилястого профілю. Тому підходять для монтажу на вигнуті дахи і стіни. Завдяки універсальності і невисокої вартості Ондулін СМАРТ використовується у всіх сферах будівництва - від зведення величезних технічних, житлових комплексів і лікарень до садово-дачного домобудівництва. Матеріал використовують не тільки для покрівлі, але також для облицювання фасаду, при зведенні огороджень і захисних екранів.

Переваги покрівлі Ондулін СМАРТ

Ондулін СМАРТ має всі переваги «класичного» ондулина: простота монтажу, легкість, термостійкість, водонепроникність, шумопоглинаючі властивості, довговічність, висока міцність, екологічність. А завдяки своїй технологічності листи Ондулін СМАРТ стали ще більш вигідним придбанням.

  • «Розумні» листи самі знаходять правильне положення, а заздалегідь розмічені точки кріплення ще більше полегшують монтаж.
  • Ондулін СМАРТ завдяки постійній величині нахлеста став коротше (1950 × 950 мм), а його вага стала легше на 5% (вага листа - 6, 3 кг.). Товщина і корисна площа листа при цьому залишилися колишніми.
  • Завдяки меншій довжині листів Ондулін СМАРТ дешевше «класичного» ондулина приблизно на 10%.
  • Виробник гарантує водонепроникність протягом 15 років. Повний термін служби листів Ондулін СМАРТ - 50 років і більше.

Як Утеплити Дах в Приватному Будинку

Покрівля Металочерепиця Інструкція

Як Правильно Утеплити Мансардну Дах

Покрівля з металочерепиці Технологія

Як правильно вибрати мінеральне добриво