Покрівельні Плівки

Підпокрівельні плівки Ютафол, гідроізоляція покрівліГідроізоляційні паропроникні мембранні матеріали від російської компанії Дюк відносяться до нового покоління полімерних матеріалів. За своїм основним захисним параметрам й іншим характеристикам плівки не поступаються зарубіжним аналогам, залишаючись більш привабливими в ціні. Підпокрівельні плівки Дюк широко застосовуються при покрівельних роботах, пристрої теплих підлог, гідроізоляції фундаментів, сільському господарстві та ін. Багатошарова полімерна плівка Ютафол від компанії БУДМЕТ розрахована на захист підпокрівельного простору від пилу, бруду і вологи, а також широко використовується при грунтових роботах для запобігання теплоізоляційних матеріалів. Гідро- пароізоляція виготовляється з армованого поліетилену, має нормовані характеристики по паропроникності, має високу міцність при розтягуванні і при розриві. Композитні матеріали серії Наноізол відносно нові навіть за міжнародними мірками. Їх виготовляють на основі високотехнологічних вуглецевих волокон, що надає матеріалу особливо високу міцність і тривалий термін служби при дуже високих гідроізоляційних параметрах. Широка лінійка плівок Наноізол з різними властивостями дозволяє підібрати потрібний матеріал за будь-яких гідро і пароізоляційних будівельних роботах.

плівки TyvekСучасні стандарти будівництва покрівель висувають серйозні вимоги до гарантування безпеки і довговічності покрівельних матеріалів. Щоб домогтися необхідних якостей збереження утеплювача і кроквяних конструкцій, застосовуються різні підпокрівельні плівки. Вони підрозділяються на 2 типи: вітро-гідроізоляцію і пароізоляцію покрівлі .

Вітро-гідроізоляція необхідна для захисту утеплювача від конденсату з покрівлі і негативних вітрових навантажень. При пошкодженні цієї плівки утеплювач починає різко відволожуватися через попадання конденсату. Мокрий або продувається вітром утеплювач починає втрачати свої ізолюючі властивості, в результаті чого руйнується кроквяна система покрівлі. Ця плівка повинна також застосовуватися при монтажі сайдинга, так як вона захищає стіни від вітру, косого дощу і снігу. Компанія БУДМЕТ реалізує підпокрівельні плівки Дюк, Тайвек (Tyvek), Ютафол, Ізоспан і Наноізол.

Кровельные Пленки

Польза сауны и бани

Покрівельні Листи