Переробка Чердака в Мансарду

Якісна переробка горища

Мансарда Пенза | Покрівельники по мансард


Горище може стати новим житловим простором для мешканців останніх поверхів багатоквартирних будинків. Відповідно до положення СНиП 2.08.02-89 додаток 2 «Горище - простір між конструкціями покрівлі». Переробивши горище в мансарду (СПІП 2.08.02-89 додаток 2 «Поверх мансардний - поверх, розміщений всередині горищного простору»), можливо отримати корисну житлову площу. Приміщення на горищі можна використовувати як кімнату відпочинку, майстерню або студію, зимовий сад, спальню, детскую.Согласно статті 36 ЖК РФ горище відноситься до загального майна власників квартир в багатоповерховому будинку. Таким чином, право власності на горище можливо оформити за таких умов:

  • прийняття 100% схвалення на проведення реконструкції горища усіма власниками житла,
  • отримання всіх необхідних дозволів на приєднання горища в ТСЖ, ЖБК,
  • після проведення будівельно-монтажних робіт та введення об'єкта в експлуатацію провести внесення необхідних змін в документацію (технічну, адміністративну),
  • реєстрація права власності власника на горище, Можливий і варіант отримання горища в оренду або в передчасне термінове користування. В такому випадку необхідно отримати:
  • згоду на оренду у власників житла багатоквартирного будинку, ЖБК або ТСЖ,
  • укладення договору на оренду горища, його реєстрація,
  • отримання акта на перебудову горищного приміщення (після виконання переобладнання горища),
  • внесення всіх необхідних змін в документацію (технічних, адміністративних),
  • внесення необхідних змін в договір оренди з подальшою реєстрацією. У столиці оформлення горища у власність регламентується законом м Москви № 50 «Про порядок підготовки і отримання дозволів на будівництво, реконструкцію містобудівних об'єктів в місті Москві» і за Постановою Уряду міста Москви від м № 73-ПП «Про порядок перебудови приміщень у житлових будинках ».

Переобладнання горища можливо при наявності врегульованих земельних відносин та наявності зареєстрованих прав часткової власності. При покупці горища можна розраховувати на переробку горища в мансарду . Для цього, по-перше, необхідно ретельно обстежити приміщення на предмет стану несучих конструкцій і стану кроквяної системи. При необхідності заміни пошкоджених елементів, фахівці проводять необхідні розрахунки. Реконструкція горища починається з проектних робіт. Для теплоізоляції горища застосовується мінеральна вата, а також поліуретан і пінопласт. При переробці горища також виконуються роботи з гідроізоляції, пароізоляції, звукоізоляції. Всі конструкції приміщення на горищі повинні бути полегшеними і відповідати вимогам пожежної безпеки.

Якщо ви хочете приєднати горище до квартири - звертайтеся до фахівців. Всі цікаві для вас питання будуть вирішені швидко і професійно: «як переробити горище в мансарду», як зробити кімнату на горищі », як приватизувати горище» та ін.

Переделка Чердака в Мансарду

Переваги акрилової фарби

Чим Утеплити Дах Мансарди