Оформленням китайських віз

Оформленням китайських віз займається Генеральне консульство КНР.

До складу консульського округу Генерального консульства Китайської Народної Республіки.

Отримати візу можуть:

Громадяни РФ, постійно зареєстровані на території СЗФО. При відсутності постійної реєстрації заявник повинен надати обидва документи:

  • К Вашим услугам виза в Китай грамотная бесплатная визовая консультация от специалистов по всей необходимой документации, помощь в оформлении с правом въезда в любую страну по самой доступной и выгодной цене.

довідку з роботи,

тимчасову реєстрацію.

Іноземні громадяни, які мають:

постійне місце роботи

вид на проживання,

реєстрацію.

Все це повинно бути підтверджено документально.

Отримання китайської візи

Ви надаєте необхідний пакет документів в будь-який з офісів нашої компанії. Для цього ви можете вибрати той офіс, який вважаєте найбільш зручним. Список наших офісів з адресами - тут. Перелік необхідних документів див. У таблиці нижче. Вашу фотографію для візи виготовить співробітник обраного вами офісу.

Ці документи разом з вашою фотографією надходять до візового відділу нашої компанії. Фахівці відділу заповнюють візову анкету та формують остаточний пакет.

Готовий пакет документів без вашої участі направляється до Генерального консульства. За існуючим регламентом консульства подача документів здійснюється тричі на тиждень: понеділок, середа, п'ятниця.

Консульство приймає рішення про видачу візи протягом тижня з моменту надходження документів. Цей термін можна скоротити до 3-х робочих днів *.

* ПРИМІТКА. У зазначені терміни не входить час, необхідний для підготовки і пересилки документів. Зазвичай на це потрібно 2 робочих дня.

переваги

Низька ціна. Вартість послуги з оформлення китайської візи - одна з найнижчих в місті.

Мінімальний пакет документів. Для громадян РФ, які мають реєстрацію на території СЗФО, фактично потрібний тільки російський паспорт і закордонний паспорт. Авіаквитки, бронь готелю, медична страховка - не потрібно.

Запитуваний термін. За усталеною практикою клієнти нашої компанії отримують ті візи, які запитують.

Страховка

Наявність медичної страховки не є обов'язковою умовою для отримання китайської візи. Проте, наша компанія рекомендує її оформити. Це пов'язано з рядом важливих чинників, які є ризиковими для здоров'я:

Китай знаходиться в іншій кліматичній зоні.

Особливості національної кухні.

Засклення балконів і лоджій

Фото мансардних Будинків

Утеплення Стелі в Будинку

​Оформление окна в квартире