Інструкція по Монтажу металочерепиці

Інструкція монтажу

Інструкція по монтажу металочерепиці від Ілірт

0

Технологія монтажу, по суті, є аналогічною для більшості типів металочерепиці, доступних на російському ринку. Йдучи до цієї інструкції і дотримуючись припису виробника, ви зможете уникнути помилок при облаштуванні покрівлі.

Розвантаження металочерепиці необхідно проводити акуратно, щоб не пошкодити її поверхню. Не слід тягнути листи волоком - металочерепицю потрібно переносити в руках, взявши листи по довгій стороні. Металева стружка, яка утворюється при закріпленні листів на покрівлі, видаляється м'якою щіткою. Забруднення з поверхні віддаляються неабразівним миючими засобами (що не містять розчинників) або простою водою.

Обробка металочерепиці

Розрізати листи металочерепиці слід ножівкою по металу, електропили з твердосплавними зубами або спеціальними ножицями, але ні в якому разі не абразивними кругами. Всі зрізи, а також відколи, подряпини і інші пошкодження на захисному шарі обробляються фарбою для запобігання корозії.

Пристрій решетування і вентиляції покрівлі

  • Для гідроізоляції покрівлі використовуються антиконденсатні плівки, які стеляться уздовж карниза під металочерепицю. Необхідно передбачити, щоб плівка провисала між кроквами обрешітки на 1-2 см.
  • Над гідроізоляційної плівкою монтуються бруски для контробрешетування уздовж крокв (мінімальні розміри брусів - 4 * 2, 5 см).
  • Поверх контробрешетування монтується решетування. Крок обрешітки відповідає кроку хвилі обраної вами металочерепиці. Варто мати на увазі, що дошка, яка виходить на карниз, повинна бути товщі основних на 10-15 мм.

Рис.1. пристрій обрешітки

Карнизна планка і ендова
  • Призначення карнизної планки - захист нижньої частини обрешітки від опадів. Планка прибивається до брусів обрешітки оцинкованими цвяхами. Цвяхи забиваються з кроком 300 мм в шаховому порядку. Варто передбачити нахлест планок до 100 мм.
  • У місцях примикання скатів покрівлі встановлюються ендови і накладки на них. Нижня частина ендови кріпиться зверху карнизної планки на суцільну обрешітку. Простір між металочерепицею і нижнім краєм ендови заповнюється пористим ущільнювачем.

​Инструкция по монтажу металлочерепицы

Инструкция по Монтажу Металлочерепицы

Інструкція по Монтажу М'якою Покрівлі

Детальна Інструкція по Монтажу металочерепиці