Натуральна Керамічна Черепиця

натуральна черепиця(Керамічна і цементно-піщана) проводиться з природної сировини. З давніх часів ідеальним покриттям для даху вважалася керамічна черепиця, яка приваблювала споживача своєї фактурою, формою і колірною гамою. Сучасні високотехнологічні виробничі лінії дозволили удосконалити процес виготовлення натуральної покрівлі. Наша компанія пропонує купити натуральну керамічну черепицю за низькою ціною, з доставкою по Москві і Московській області.

Натуральна керамічна черепиця

Надійна керамічна черепиця - популярний покрівельний матеріал з натуральної сировини. Вона має такі споживчі характеристики: довговічність, теплостійкість і привабливий зовнішній вигляд. Великий асортимент моделей і кольорів

Добірні елементи:

Технологія виробництва

Під загальною назвою натуральна черепиця можна об'єднати керамічну (з глини) і цементно-піщану, яку виготовляють з цементу (по суті - та ж глина, а точніше, глинисто-карбонатні мергелі, пігменти і кварцовий пісок).

Вартість натуральної керамічної черепиціЗа функціональними характеристиками керамічна і цементно-піщана (бетонна) покрівля однакові, і мають схожі основні показники і властивості. Бетонна навіть перевершує її по міцності і морозостійкості. За ціною за м2 натуральна черепиця не дешева, але її чудовий зовнішній вигляд надає покрівлі особливий стиль, який ні з чим не можна порівняти.

Різниця між ними полягає в технології виробництва. Виробництво керамічної натуральної покрівлі проходить три стадії: підготовка сировини, формування черепка і випалення. Для цього керамічну (гончарну) глину - перемішують до однорідної маси і додають в неї пластифікатори, що полегшують формування.

Далі продукція випускається стрічковим і штампувальним способами. У першому випадку формується стрічка, яка потім розрізає на окремі плитки, у другому - черепичні плитки пресуються в металевих формах. Отриманий тим чи іншим способом матеріал обпалюється при температурі близько 1000 ° С.

Переваги керамічної покрівлі

На ринку покрівельних матеріалів керамічна продукція має величезну популярність. Німецькі технології дозволяють отримувати найширший асортимент керамічної черепиці, що відрізняється кольором і формою.

Процес виготовлення покрівлі починається з надання глиняній заготівлі певної форми. Потім заготовку висушують, покривають барвником і піддають випалу в печі при температурі близько 1000 ° C.

Охочих купити натуральну керамічну черепицю з кожним роком все більше, тому матова або глазурована покрівля виготовляється на технологічних лініях з великою продуктивністю.

Натуральна Черепиця Braas

Покрівля Гнучка Черепиця

Натуральная Черепица

Натуральная Керамическая Черепица