Монтаж металочерепиці Монтеррей

як розрахувати металочерепицю

Детальна інструкція по монтажу металочерепиці Монтеррей


Покрівля може бути скатної (односкатной, двосхилим, вальмовой), плоскою або комбінованої в залежності від проекту будинку. Тип покрівлі залежить від проекту і від бажання замовника і не залежить від типу панелей, з яких зібрана коробка будинку

скатна покрівля

Залежно від обраного типу даху (полумансардная, горищні, плоска) і обраного покриття пристрій покрівліможе зайняти від 7 до 28 днів. Покрівлю можна вибрати з різними типами (полістирол, мінвата) і з різною товщиною (150-200 мм) утеплювача.

Спочатку відбувається монтаж кроквяної системи. Залежно від проекту покрівлі це може бути готова заводська кроквяна система на МЗП або зібрана на місці кроквяна система. Ми застосовуємо деревину камерної сушки з вогне- та біозахисту.

Після пристрою кроквяної системи відбувається установка паро- та гідроізоляції (ізоспан А і ізоспан Б) і утеплення покрівлі. Далі відбувається установка вентиляційних коробів і, при необхідності, монтаж підстилаючих шарів.

Наступний етап - настил покриття. Ви можете вибрати один з перерахованих видів покриття покрівлі:

М'яка покрівля

М'яка черепиця являє собою плоскі гнучкі листи, що імітують форму черепиці. Ми застосовуємо дво- і тришарову м'яку черепицю. Ви можете вибрати колір і форму черепиці на свій смак.

Металочерепиця
Форма металочерепиці «Монтерей» наближена до форми класичної керамічної черепиці. Металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям і відрізняється підвищеною стійкістю до корозії, а також великим вибором колірних рішень.

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля виготовляється з металевих листів, з'єднаних за допомогою закритих швів-фальцев. Сховане кріплення і відсутність наскрізних отворів в металі забезпечують високу надійність і довговічність крівлі. Покрівля може бути пофарбована в будь-який колір за вашим вибором.

Монтаж Металлочерепицы Каскад

Монтаж Металлочерепицы Монтеррей

Дах Металочерепиця Монтаж

Монтаж металочерепиці Каскад