Монтаж металочерепиці Каскад

Виробництво металочерепиці КаскадДах з металочерепиці Каскад виділяється на тлі інших будинків. Вона відрізняється строгим дизайном, завдяки чому будівля виглядає найбільш респектабельно. За рахунок великої різноманітності відтінків, покрівля з металочерепиці Каскад гармонійно поєднується з усіма видами облицювання фасаду будинку. Цей тип покриття універсальний, його можна використовувати для будівель будь-якого призначення: приватні будинки, бізнес-центри, лазні.

Велика корисна площа мінімізує витрату матеріалу.

Дахи з металочерепиці Каскад

з'явилася на ринку будівельних матеріалів порівняно недавно, але вже встигла завоювати популярність серед покупців. Добре виглядає як на простих, так і на складних конструкціях даху. Виготовлена за сучасними технологіями з якісного матеріалу, вона має додаткову вертикальну і подовжню міцність і велику корисну площу, що скорочує витрату матеріалу до мінімуму.

Металочерепиця Каскад «Стандарт»Виробництво металочерепиці здійснюється на сучасному обладнанні відповідно до світових стандартів якості. Різноманітність розмірів листа, варіантів покриття і квітів металочерепиці дозволяють уникализировать вашу дах і вибрати оптимальний варіант в кожному конкретному випадку.

Зразки листів металочерепиці Каскад

Переваги металочерепиці:

  • Суворе дотримання розмірів і правильна геометрична форма хвилі полегшують процес монтажу покрівлі.
  • Металочерепиця практично не схильна до впливу погодних умов, корозії і перепадів температур.
  • Покрівля з металочерепиці має малу вагу, що знижує навантаження на конструкції будівлі. При цьому вона досить міцна, пожежобезпечна і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Технічна інформація:

Характеристики металочерепиці
Каскад «Стандарт»
Ширина листа повна 1170 мм Ширина листа корисна 1110 мм Висота профілю 36 мм Довжина хвилі 350 мм Довжина листа мінімальна 0, 5 м Довжина листа максимальна 8 м
Характеристики металочерепиці
Каскад «Преміум»
Висота профілю 41 мм
випускається по ГОСТ 24045-94, ТУ 5285-08-2016.

- розміри залежать від вілічіни вихідної сировини

Варіанти покриття:

  • Поліестер (PE)
  • Поліестер матовий (PE matt)
  • Пурал (Pural ™)
  • Принтек (Printech)
  • Purex ™
  • Пурал матовий (Pural matt ™)

Ознайомитися з іншими видами металочерепиці заводу «Металопрофіль» можна в розділах: і багато іншого -

Монтаж Металлочерепицы Каскад

Монтаж металочерепиці Монтеррей

Монтаж металлочерепицы.