Монтаж М'якою Черепиці

решетування для бітумної

Монтаж м'якої покрівлі, укладання бітумної черепиці відео


Компанія «Імпекс Груп» пропонує виконати монтаж м'якої покрівлі на дах будинку або котеджу за вигідною вартості робіт. Гарантія якості. Ми з 2001 року успішно працюємо на татарстанських ринку будівельних послуг. Телефонуйте або залишайте заявки. Наші професіонали безкоштовно консультують замовників. Ми завжди пропонуємо оптимальний вибір м'якого покрівельного покриття для об'єкта будь-якої складності.

Процес монтажу
Після того як наш фахівець виконає огляд об'єкта, ми виконуємо розрахунок вартості робіт, укладаємо договір. Краще доручити закупівлю і доставку матеріалів нашим співробітникам. Ми вже більше 12 років працюємо з великими і перевіреними постачальниками, тому гарантуємо якість продукції та оптові ціни.

Технологія виконання робіт включає такі етапи:

Підготовчі роботи. На цьому етапі наші майстри споруджують довговічний каркас і надійну обрешітку. При необхідності попередньо виконуємо ремонт або заміну елементів конструкції. Для монтажу каркасу і обрешітки ми застосовуємо тільки висушений пиломатеріал із хвойних порід дерев.
Ми обов'язково проводимо роботи по ізоляції та утеплення покрівлі. Для цього використовуємо сертифіковані матеріали. Саме професійне утеплення покрівлі дозволяє заощадити на опаленні будинку і забезпечити кращі параметри мікроклімату.
Монтаж м'якої покрівлі виконують професіонали нашої компанії з досвідом робіт від 5 років.
М'яка покрівля - один з найбільш популярних покрівельних матеріалів. Ми рекомендуємо її використовувати навіть в таких випадках, коли складна конструкція даху складається з вигадливих архітектурних форм, що включають унікальні елементи і гострі кути. Незважаючи на популярність металевої покрівлі або натуральної черепиці, в даному випадку їх застосування неможливо.

Монтаж Мягкой Черепицы

Монтаж Гибкой Черепицы

Покрівля з М'якою Черепиці

Монтаж М'якою Покрівлі

Монтаж Гнучкої Черепиці