Монтаж Гнучкої Черепиці

Монтаж гнучкої черепиці

Технологія укладання м'якої черепиці своїми руками, монтаж гнучкої


1. Чи обов'язково монтувати листи OSB в шаховому порядку, і чи впливає це на гарантію! Чи припустимо при монтажі суцільного підкладкового килима в зимовий час не скрізь промащувати нахлести клеєм.

Ні, плити таким чином монтувати не обов'язково, але обов'язково зберігати зазор між листами 3-4 мм для можливого лінійного розширення листів. Також бажано, щоб горизонтальні стики потрапляли на крокову обрешітку.

2. Чи можна при монтажі гнучкої черепиці на OSB використовувати степлер зі скобами?

Практика і наші спостереження говорять про те, що скоба або покриється корозією і зруйнується, або з неї сповзе гонт (якщо ухил крутий). Ми впевнені, що покрівля з таким способом кріплення не прослужать не тільки розрахункові 50 років, але навіть гарантований термін в 25 років. Це допускається і робиться, але тільки на тимчасових покрівлях або виставкових стендах. На дахах з великою кількістю скатів і площею до 1000 м2 не так сильно помітна швидкість (продуктивність) монтажу, якщо забивати цвяхи молотком або автоматичним пневмомолотком. Набагато більше часу йде на вирівнювання лінії ряду і на підрізування / проклейку пелюсток в ендовах і на фронтонах.

3. Чи можна використовувати замість цвяхів будівельний степлер?

Ні, такий варіант кріплення не рекомендується, тому що скоби степлера прослужать менше, ніж заявлений термін служби матеріалу, по-друге, скоби проходять крізь гонт черепиці, що не закріплюючи їх, тим самим ймовірність того, що гонт зійдуть з покрівлі лавиноподібним способом дуже велика. Саме тому для укладання покрівельного покриття рекомендується використовувати покрівельні єршоні цвяхи з широким капелюшком. Широка капелюшок цвяха закріплює гонт на даху, а нековзна поверхня самого цвяха гарантує надійну фіксацію в суцільному дерев'яному підставі (OSB).

За допомогою скоб допускається кріплення підкладкового килима, так як потім при монтажі гнучкої черепиці він буде закріплений цвяхами.

4. Що рекомендується використовувати в якості суцільної обрешітки під м'яку покрівлю?

Як суцільний дерев'яної основи, ми рекомендуємо використовувати вологостійку фанеру, OSB або шпунтовану дошку.

5. Чи є спеціальний посібник з монтажу гнучкої черепиці?

З докладною інструкцією по монтажу гнучкої черепиці Katepal ви можете ознайомитись в брошурі «Інструкція по монтажу гнучкої черепиці Katepal» або на відповідному розділі нашого сайту «Монтаж гнучкої черепиці». Так само в кожній упаковці гнучкої черепиці на зворотному боці етикетки товару міститься інструкція. Задати ваші запитання можна технічним фахівцям наших дилерів або звернутися безпосередньо до нас - генеральному дистриб'ютору ТМ Katepal.

Монтаж Мягкой Черепицы

Монтаж Битумной Черепицы

Покрівля з Гнучкої Черепиці

Дах з Гнучкої Черепиці

Монтаж М'якою Черепиці