Монтаж гідроізоляції Покрівлі

Утеплені скатні покрівлі - Гідро-ветрозащитаГідро-ветрозащита

У конструкції утепленій скатної покрівлі в якості гідроізоляції і вітрозахисту рекомендується використовувати тришарову паропроницаемую мембрану. Матеріали укладається безпосередньо на утеплювач без вентзазоре, що дозволяє уникнути витрат на додаткову обрешітку між утеплювачем і мембраною.

  • 1. Покрівельне покриття
  • 2. Вітро-гідрозахисна мембрана Спанлайт АМ
  • 3. Контррейка
  • 4. Утеплювач
  • 5. Пароізоляція Спанлайт В
  • 6. Стропило
  • 7. Внутрішнє оздоблення
  • 8. Решетування
  • 9. Самоклейка стрічка ущільнювача

Інструкція монтажу

При монтажі утепленій скатної покрівлі гідро-вітрозахисна паропроникна мембрана служить для захисту утеплювача і несучих елементів конструкції від підпокрівельного конденсату і як додатковий захист від вітру, снігу і атмосферної вологи при косому дощі в місцях нещільного укладання і дефектів покрівельного покриття. Матеріал сприяє виведенню вологи з утеплювача. Застосовується в утеплених покрівлях з різними типами покриття з кутом нахилу згідно інструкції по монтажу і областю застосування покрівельного матеріалу.

Утеплені скатні покрівліСпанлайт АМ не призначений для застосування в якості основного або тимчасового покрівельного покриття!

розкочується і нарізається прямо поверх утеплювача. Монтаж ведеться горизонтальними полотнищами внахлест, починаючи з нижньої частини покрівлі, білої стороною до утеплювача. Перекриття полотнищ по горизонтальних і вертикальних стиках - не менше 15 см. Розтягнутий матеріал може додатково зміцнюватися на кроквах будівельним степлером. Поверх матеріалу вертикально по кроквах кріпляться дерев'яні антісептірованние контррейки 4х5 см на цвяхах або саморезах. Місце вертикального нахлеста або стику двох горизонтальних полотнищ має бути притиснуто Контррейка до крокви. За Контррейка монтується решетування або суцільний дощатий настил в залежності від типу покрівельного покриття. Для вивітрювання водяної пари і підпокрівельного конденсату обов'язково передбачається вентильований зазор між зовнішньою стороною матеріалу і покрівельним покриттям на товщину контррейки 4-5 см. Крім того, для забезпечення вентиляції підпокрівельного простору в нижній частині покрівлі і в районі коника передбачаються вентиляційні отвори для циркуляції повітря.

Матеріал кріпиться з невеликим провисанням. Нижня кромка повинна забезпечувати природний стік вологи з поверхні мембрани в ринву. Стики покладених полотнищ скріпити між собою сполучною стрічкою (наприклад, Ізоспан KL або KL +).

Монтаж наплавляемой кровли

Монтаж мідної крівлі

Монтаж гідроізоляції